Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segítene valaki megtalálni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítene valaki megtalálni az alábbi dolgot?

Figyelt kérdés

Pár éve találtam egy együttalvással kapcsolatos verset, idézetet, nem tudom már, milyen formában volt írva.

Leírta a szerző benne azt, mit érez, mikor éjjel felkel, és a párja mellette van, ahogy szuszog... Kerestem már, de nem tudom, hogy találhatnám meg.

Köszönöm a segítséget!



2015. aug. 4. 22:28
 1/5 Juhász Kitti2 válasza:

Nem kapsz ma válasz, mert a dalszöveg fennakadt a trágárságszűrőnkön! Most megfigyelés alatt leszek.


Kösz haver!

2015. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Balázsi Rafaella (Luciferlánya)-Ügyes-bajos együttalvások

esetleg ez?

2015. aug. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól ír a lány, bár az uccsó versszak valahogy nem nagyon szokott kijönni. Meg néhol elveszti a ritmust. Viszont nagyon jók a versei:)
2015. aug. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is jól ír.:) Néhol tényleg nem jönnek ki a ritmusok, viszont van benne tehetség.

2-es voltam

2015. aug. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valami hasonló volt, de azért köszönöm :)
2015. aug. 5. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!