Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bántátok már meg, hogy visszau...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántátok már meg, hogy visszautasítottatok valakit?

Figyelt kérdés

2015. aug. 5. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
igen! de mire észbe kaptam össze jött mással
2015. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, csak azt, hogy azt tettem.
2015. aug. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem kellett megbánnom, mert tovább próbálkozott. :) Jó volt, hogy akkor visszautasítottam, mert máshogy alakult volna a kapcsolatunk, de azt nagyon sajnáltam volna, ha nem próbálkozik tovább később..amikor eljött az ideje. :)
2015. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen! Mire észbe kaptam már nem érdeklődött irántam...
2015. aug. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, soha nem utasítottam vissza olyat, aki iránt kölcsönös volt a vonzalom.
2015. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
79%

igen

de mindenkinek van rá oka gondolom:D csak késöbb megbánja....

2015. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te utasítottál vissza valakit, vagy téged utasítottak vissza? Engem visszautasított valaki, nem tudom megbánta-e, de azóta is jóban vagyunk. Ennek is meglehet a maga oka, még nem adtam fel
2015. aug. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!