Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk szeretitek ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szeretitek ha a barátnőtök bulizik?

Figyelt kérdés
20 éves korosztály főleg. Illetve ha nem szeretitek akkor amíg ő bulizik ti hogyan ütitek el az időt, hogy ne az járjon az eszetekben, hogy mi lehet vele?

2015. aug. 8. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
En a baratnommel szoktam bulizni es forditva is igy van.
2015. aug. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Azért a 20 éves korosztálynak már illene egy olyan érettségi szinten lenni, hogy ez ne okozzon gondot. Én 20 éves vagyok, lány, és ugyan "bulizni" nem igazán járok, csak koncertekre, vagy iszogatni kocsmába/kiülni valahova, de nem hiszem, hogy a barátomnak bármi problémája lenne a dologgal. Felnőtt emberek vagyunk, akiknek megvan a saját élettere, amibe nem minden esetben kell beletartozni a másiknak, nem vagyunk összenőve. Neki is vannak olyan programjai, amikre én nem megyek, nekem is olyanok, amikre ő nem jön, ettől még töltünk együtt is elég időt. Nem kell azon gondolkozni, mit csinál épp a másik a buliban vagy akárhol, a saját dolgokkal kell addig foglalkozni. Aki ezt nem tudja megtenni, annak nem való párkapcsolat, és nagy valószínűséggel társfüggő, valamint nincs önálló élete.
2015. aug. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bulizzon ha akar! Tudja az álláspontomat tisztán. Ő nem a kutyám, nem fogom láncra verni és elszámoltatni.


ad2, megbízom benne. Ha eljátssza akkor repül.


ad3, ha meg akar csalni , úgysem fog rá engedélyt kérni, hanem megteszi. Akkor meg minek törjem ilyenen a nekem, van nekem épp elég bajom.

2015. aug. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi soha nem megyünk egymás nélkül bulizni, sem beülni valahova. Kialakult a közös baráti társaságunk. Én nem igénylek "csajos kiruccanásokat", Ő pedig nem akar elmenni haverozni :D Egy munkahelyen vagyunk, mindig együtt vagyunk szinte és imádjuk egymást 5 éve. Ez mindig is így volt egyébként :) Mi nem igényeljük a "kell a privát szféra", "külön is kell lenni", "nélküle megyek bulizni", "ha nem megyek külön, már pórázon vagyok" dolgokat :D Mi nem élünk pórázon, egyikőnk sem kutya :D Találj olyan társat, akinek nem vagy nyűg, szeret veled lenni és úgy sem laposodik el a kapcsolat, nem unalmas :) Aki nem mondja, hogy "nekem kell szabad tér" és nélküled is bőven elvan :) Nem mondom, hogy ez rossz dolog, de én ragaszkodó vagyok és szerencsére a barátom is :) Én 26 vagyok, a barátom 27 :) És lassan esküvő és majd baba :)
2015. aug. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem bulis lányok/nők eleve kizárva. A lábam se tenném ilyen helyekre be...


24/F

2015. aug. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!