Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti örülnétek ennek az órának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti örülnétek ennek az órának születésnapotokra?

Figyelt kérdés

[link]


21 éves lesz a barátom. A klasszikus kerek elegáns órákat szereti de még nincs neki egy sem. Egy fiú ismerősömnek mutattam ő azt mondta az óra szép, de ne hordana Casiot... Ha már órát venne 100 felett keresgélné, mert ez ilyen presztízs dolog. Tényleg gagyi lenne a Casio? Szerintem szép óra, meg a márkáról is azt hallottam hogy megbízható és jó márka. Fiúk?


2015. aug. 9. 15:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ez a modell 19 ezer forint amúgy.
2015. aug. 9. 15:28
 2/12 anonim ***** válasza:

Csaj vagyok De eleg fius szoval nekem ha pasi lennek bejonne :) Keress vizallot hogy ne kelljen folyton le-fel venni!

18/L

2015. aug. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem kell vízálló, jó ez :) De beszéltetek már órákról? Mutatta, hogy milyet szeret? Ha pontosan eltalálod az ízlését, akkor nagyon fog neki örülni.
2015. aug. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én bármilyen apróságnak nagyon tudok örülni, zavarba is jönnék egy ilyen órától.

De mégjobban egy romantikus estének a kedvesemmel :)

2015. aug. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

fiatalok vagytok, teljesen jó ez :D

a casio tényleg megbízható márka, első órának tökéletes lesz

(én szeretem pasikon az órát, és ez jól is néz ki)

2015. aug. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) még körbenézek. A finom vacsora és a romantikus est alapból jár szülinapjára (meg amúgy is) csak valami apróságot is szeretnék mellé
2015. aug. 9. 16:53
 7/12 anonim ***** válasza:
én szeretem ezt a márkát, szerintem nem feltétlenül csak a több százezres óra jó. Te ismered az ízlését, szóval ha szerinted tetszeni fog neki akkor hajrá :)
2015. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jól néz ki, de biztosan nem vennék 19 ezerért karórát, igaz 21 sem vagyok már.
2015. aug. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Soknak vagy kevésnek találod a válaszodból nem sikerült kikövetkeztetnem
2015. aug. 9. 18:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem örülnék. Ha nem tetszik, akkor hordhatok évekig valami nekem nem tetsző vackot, csak azért, hogy ne sértselek meg, ráadásul lesem cserélhetném a későbbiekben sem olyanra, ami inkább az én ízlésem... inkább vidd el egy boltba, hogy válasszon magának, vagy adj ajándékutalványt, vagy valami, mint hogy egy olyasmit tukmálj rá, amit aztán minden nap hordania kell, ha tetszik neki, ha nem.
2015. aug. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!