Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyek képesek lennétek-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek képesek lennétek-e szeretni egy olyan felnőtt férfit, aki még a szüleivel él? Miért nem? Miért igen? Ez a az életkor függvénye is?

Figyelt kérdés
2015. aug. 16. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
A hölgyeknek fogalmuk sincs az Y-generáció fogalmáról, meg arról, hogy kicsivel nehezebb az élet most, mint amikor Kádár a feneked alá tolt egy lakást, meg egy biztos munkahelyet. Úgy könnyű "önállónak" lenni. De figyeld meg, rengeteg olyan válasz lesz hogy a szüleiddel élni extra ciki.
2015. aug. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos biztos, hogy lesznek ilyen válaszok. Nem igazán értik, hogy ma túl sok lehetősége nincs egy fiatalnak.
2015. aug. 16. 11:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én már szerettem ilyen férfit. A gond az volt, hogy 45 évesen sem akarta anyucit egyedül hagyni (nem szorult ápolásra, anyagi gondjai sem voltak), hogy összeköltözzön velem, úgy tartotta elképzelhetőnek az összeköltözést, hogy én költözzek oda az anyjához.

Amúgy ő hol dolgozott, hol nem, alkalmi munkái voltak, mégsem segített semmit otthon a háztartásban, anyuka főzött, mosott, takarított rá teljes egészében.


Szóval nekem csak az zavaró, ha egy felnőtt férfi úgy függ az anyjától, mint egy óvodás.

2015. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak legyen életképes szülők nélkül is és ne ott akarjon maradni örökké vagy amíg saját lakást nem tud venni...

Az én barátom is az anyjával lakott mikor összejöttünk, azóta nemrég összeköltöztünk albérletben.

2015. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Szerettem egy olyan férfit, aki ötven felett is az anyjával élt. Igazából az volt a gond, hogy a szabadidejét, és hétvégéit is az anyjával töltötte, én meg a futottak még kategóriába estem.


1-es válaszoló, nem tudom, hogy éltél-e a Kádár rendszer alatt, én igen. Senki nem tolt a feneked alá lakást, akkoriban hiánygazdálkodás volt, vagy megvettél szabadpiaci áron egy lakást, úgy 10 évi fizetésedért, vagy jó elvtársnak kellett lenned, hogy vevőkijelöléssel hozzájuss egy OTP hiteles lakáshoz.

2015. aug. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szereti képes lennék, de azt biztos, hogy a szüleiből nem kérek. Nem akarok minden hétvégén anyukánál ülni ebéden, nem akarok odaköltözni családot alapítani, nem akarok úgy d*gni, hogy ott van a szomszéd szobában, nem akarok olyan férfit akit még mindig a szülei irányítanak, nem akarok mindenben az öregekhez alkalmazkodni... Érthető, hogy nehéz manapság a saját lábadra állni, ugyanakkor az is érthető, hogy egy nő nem akar ilyen közel lenni valaki más szüleihez. És igen fontos az életkor is. 25 évesen nem olyan gáz a szülőkkel lakni mint 35-40 évesen.
2015. aug. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!