Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretek egy srácot és ő is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Firefox24 kérdése:

Szeretek egy srácot és ő is szeret engem csak az a baj hogy folyton megbánt, de megígéri hogy folyton nem fog de mindig összejön neki . Szerintetek mit csináljak vele hogy ne bántson meg folyton?

Figyelt kérdés

2015. aug. 21. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem leckéztesd meg kicsit,tedd pl.féltékennyé ha valóban szeret akkor puncsol majd neked,ha meg nem szeret akkor lelép,de akkor már tisztán látsz legalább
2015. aug. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tudja hogy megbántott? mert ha nem akkor hiába leckézteted.
2015. aug. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel szokott megbántani? Lehet, hogy csak egy kicsit csipkelődik veled és te vagy "túlérzékeny"! Vagy a srác gyakran beszél meggondolatlanúl és akkor mond félreérthető dolgokat.

Ha hoznál egy-két példát, akkor könnyebb lenne tanácsot adni! :)

2015. aug. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem erősítsd meg magad és ne legyél olyan, aki könnyen megbántódik. Vagy azt lesd, hogy miben láss benne hibát. Ha ez nem megy, akkor nem lesz hosszú életű, csak rajtad áll.
2015. aug. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyd el, vagy ülj le vele beszélgetni
2015. aug. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!