Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igazi klisé:létezik az igazi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazi klisé:létezik az igazi?

Figyelt kérdés
Fiúk, lányok: Szerintetek létezik? 27 éves vagyok! Voltak hosszabb, sok rövidebb kapcsolatom, most lett vége egy majd egyévesnek, én szakítottam és életem során csak egy lány mondta hogy mégse kellek neki! Velem van a baj hogy túl nagyok az elvárásaim!? Az első pár hónap rózsaszín köd után mindig rájövök, hogy nem tudnám az adott lánnyal leélni az életem... Vagy csak egyszerűen isten üzenete hogy éljek még!?
2015. aug. 25. 12:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen létezik, régen is létezett, most is létezik és a jövőben is létezni fog!
2015. aug. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%

Azt nem tudom Isten uzenete-e. De letezik az igazi, en mar lassan 3,5 eve megtalaltam es vele vagyok.

18/L

2015. aug. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Csak valakit nem talál meg...
2015. aug. 25. 12:44
 4/15 A kérdező kommentje:
Drukkolok Neked, de ugye te is tudod hogy nagyon minimális az esélye, hogy az első szerelemből életre szóló boldog kapcsolat lesz!?
2015. aug. 25. 12:46
 5/15 BulmaSwan ***** válasza:
43%
Nem mindenki találja meg 20 évesen a párját. Szerintem mindenkinek van párja valahol, akire rá fog lelni előbb-utóbb.
2015. aug. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kérdező! Csak kár, hogy ilyen negatív a hozzáállásod, hogy "te is tudod hogy nagyon minimális az esélye, hogy az első szerelemből életre szóló boldog kapcsolat lesz!?"


Minden, csak a két félen múlik, máson nem!!


Anyukámnak apukám volt az első szerelme és azóta is boldogok együtt, 31 éve házasok.


1. kommentelő voltam

2015. aug. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy ezer százalék... Egyszerűen csak a világ abba az irányba halad, hogy napjainkban elég ritka az első életre szóló Szerelem (és szerintem nem is egészséges).
2015. aug. 25. 12:56
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Akivel a fellángolás után úgy érzed, nem tudnád vele leélni az életedet, az egy percig sem volt az igazi, csak beleláttál olyan tulajdonságokat a lányba, amikbe bele tudtál szeretni. Veled ott lehet a baj, hogy túl idealizálva állsz a párkereséshez, mielőtt még megismernél valakit, már feltételezed, milyen ember lehet, beleszeretsz, és később csalódsz, mikor rájössz, hogy nem olyan a lány, mint akit kerestél. A valóságban azonban rengeteg "igazi" létezik, nagyon sok ember van, akivel az ember le tudná élni az életét, kérdés hogy melyik pillanatában találkozik velük, kialakul-e a vonzalom, és nem történik-e valami olyasmi már a kapcsolat kezdetekor, ami tévútra tereli az egészet, és nem lesz párkapcsolat a dologból. Ahhoz pedig, hogy valakivel tartós legyen a dolog, akarni kell, hogy ő legyen az igazi. Egy megfelelő ember mellett ez már csak elhatározás kérdése. Ez hiányozhat belőled, erre mutat az is, hogy folyamatosan válogatsz, és te lépsz ki a kapcsolataidból, keresed azt, aki nem létezik. Nem isten üzen neked, hanem te nem készültél még fel rá, hogy elkötelezd magad valaki mellett, és energiát fektess egy kapcsolatba. Soha senkivel nem fog minden klappolni, folyamatosan csiszolódnotok kell, ápolni a kapcsolatot, és akkor lesz belőle "igazi", aki életed végéig melletted marad.
2015. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen, mert napjainkban az a divat, hogy a problémákat nem megoldjuk, hanem a szőnyeg alá seperjük, abban, a hitben, hogy majd megoldódik valahogy, vagy van egy kis probléma és máris válás lesz a vége, ahelyett, hogy megoldanák a problémákat, kapcsolatban megcsalják egymást a felek, hazudnak egymásnak, nem tisztelik egymást..stb.


Ez nagyon szörnyű, hogy a világ ebbe az irányba halad.


De vannak kivételek, akik mindezeknek, amit leírtam az ellenkezőjét csinálják, tehát megoldják a problémájukat, sokat beszélgetnek, tisztelik egymást, nem csalják meg egymást..stb.

2015. aug. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
8as kommentelő: valamennyire igazad van, viszont én már késznek érzem magam és van egy ideám. Tényleg a legfontosabb , hogy ki mennyire tud visszavenni az arcából és alkalmazkodni, mert azt igenis kell! Viszont az én esetemben egy valami mindig hibázik és kiszeretek az adott lányból! Aztán majd visszakapom még az élettől, hogy eldobtam olyanokat is akik feltétel nélkül szerettek...
2015. aug. 25. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!