Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a barátom? (Nem találok rá szavakat, talán pár férfi tudni fogja rá a választ)

Figyelt kérdés

Lassan 8 hónapja vagyunk együtt, nekem ő az első komolyabb kapcsolatom. Én 25, ő 24 éves. Nagyon megkedveltem már az elejétől fogva, ezért nem akartam elszúrni.

Amikor megismerkedtünk, én eleinte megszavaztam neki a bizalmat és elég hosszú pórázon volt. Míg a haverjai azért panaszkodtak, hogy az ő barátnőjük nem engedi őket kocsmázni, sörözni, cigizni, haverokkal lógni stb, addig én ezzel szemben vittem neki a sört, biztattam hogy egy hosszabb munkanap után menjen el egy picit a haverjaival lazulni, de emellett lelki támaszt is nyújtottam neki ha rosszul érezte magát, bármiről el tudtunk beszélgetni, tervezni a közös jövőt és soha nem volt egy unalmas percünk sem. A haverjainak dicsekedett velem, a szülei előtt pedig mondta, hogy meg fogja kérni a kezem. Amikor együtt voltunk mindig imádott, leste minden kívánságomat és közölte, hogy én vagyok álmai nője, soha senki nem veszi át a helyemet. Összefoglalva, a szőke herceg volt fehér lovon, olyan akire minden nő vágyhat. Aki kielégít testileg és érzelmileg is.

Sajnos ez a "túl szép, hogy igaz legyen" dolog nekem kezdett gyanússá válni. Volt, hogy eltűnt pár napra és semmit nem hallottam felőle. Először kimagyarázta, hogy családi balhé volt otthon és szüksége volt egy kis egyedüllétre, de megígérte, hogy soha többet nem fog előfordulni. Hát előfordult, nem is kevésszer. Mindig volt rá valami magyarázata, amibe nem köthettem bele, mert ki tudja, hogy igaz-e vagy sem. Egy idő után rájöttem, hogy szándékosan nem tud velem találkozni. Mindig csak a kifogások és magyarázkodások, amiket ha nem hittem el, akkor megsértődött. Ezután megrendült benne a bizalmam és gondoltam kiderítem a furcsa viselkedésének az okát. A facebook jelszavát magától megadta, kérnem sem kellett. Beléptem és elolvastam pár üzenetét.

Az exbarátnőjével kezdtem, akiről tudtam, hogy jóban vannak, de biztosított afelől, hogy nem kell aggódnom miatta mert ő engem mindenkinél jobban szeret. Neki ezzel szemben olyanokat írt, hogy mennyire sz*r velem és tudja, hogy ők egyszer majd úgyis együtt lesznek újra....Valótlan dolgokat állított rólam és a kapcsolatunkról. Közben persze nekem még mindig arról áradozott, hogy mennyire szeret. Az exnek ígérgette, hogy majd találkoznak, de tudom h ebből nem lett semmi.

Ezek után megnéztem a következő csajt a beszélgetési listájában. Sajnos ebben már durvább dolgot találtam, kiderült hogy a kapcsolatunk elején megcsalt vele. Miközben nekem azt mondta, hogy senkibe nem volt még szerelmes előttem. Fontos megjegyeznem, (nem nagyképűségből) hogy a csaj a "bottal sem piszkálnám meg" kategória, én pedig azért kinézek valahogy és adok is magamra. Neki is azt hazudta, hogy sz*r velem....

Ezután megnéztem a beszélgetéseit a legjobb barátaival, akiknek viszont áradozott rólam, hogy végre talált egy normális barátnőt és soha nem fogja elengedni.

Miután kérdőre vontam, hogy mégis mik ezek a beszélgetések és miért csalt meg, ha annyira szeret, természetesen letagadta, kimagyarázta. Annyi volt a válasza, hogy ha nem bízom meg benne, akkor miért vagyok vele. Azzal is védekezett, hogy szerintem miért adta volna meg a FB jelszavát, ha olyan dolgokat találhatnék benne ami szakításra ad okot....Ezt én sem bírtam amúgy felfogni, legalább törölje már ki azokat a beszélgetéseket....És végül Ő szakított velem....

De én ezt nem hagyhattam, egyrészt mert tele volt a telefonja és a laptopja a meztelen képeimmel, másrészt annyira szerettem, hogy nem tudtam elengedni. Kibékültünk.

Továbbra is imádott amikor együtt voltunk, mindent megadott, mindig elmondta, hogy én vagyok a mindene, akitől gyereket akar, közös életet stb...Ekkor már nem hittem el neki semmit és nem is bíztam benne, de sajnos még mindig szerettem.

A beszélgetéseiből azt is kiderítettem, hogy mindenkinek, a barátainak is hazudozik és az orruknál fogva vezeti őket.

Csak 1-2 példa abból, hogy milyen durva dolgokban tud kamuzni: Az exbarátnőjének azt mondta, hogy én nem szállok le róla és még az anyját is hívogattam (igazából még a telefonszámát sem tudom...) Ezenkívül egyszer történt, hogy épp hozzá akartam menni, de útközben elütöttem egy szarvast és összetörtem a kocsit. Az én drága párom, nem tudom milyen felindulásból azt hazudta az exének, hogy Ő ütött el egy szarvast és az Ő kocsija tört össze (én ott sem voltam a történet szerint), és boldogan fogadta az ex sajnálkozását és aggódását.

Nekem is hazudozott persze, arról hogy kiket dugott meg előttem, meddig volt együtt az exbarátnőjével, mennyi pénzt keres, elvégezte a felsőfokú szakképzést (nem), jelentkezett az egyetemre (nem).

Kedves férfiak, erről mit gondoljak?? :D


2015. aug. 29. 18:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Őszintén szólván azt gondolom, hogy egy idióta degenerált nő vagy hogy még mindig vele vagy. Értem én h ő életed szerelme és mindennél jobban szereted...de ez egy baromság.

rég nem kéne már vele lenned nagyon régen.

2015. aug. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mónika show-ba illő történet :)
2015. aug. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem szociopatával/pszichopatával van dolgod, ha ilyen simán hazudozik mindenkinek.



"Összefoglalva, a szőke herceg volt fehér lovon, olyan akire minden nő vágyhat."


Tipikus hiba, amit a nők 90%-a elkövet. Ha valaki "szőke herceg fehér lovon", akkor sok nő nem is veszi figyelembe a racionális tényezőket.

2015. aug. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 561 ***** válasza:
Megaláz folyamatosan.Szted ezt érdemled?Találhatsz nála sokkal különbet,aki tényleg szeret,tisztel,megbecsül.Akár milyen nehéz,gyorsan felejtsd el.Büszke NŐ legyél,ne hagyd hogy kihasználjon,megalázzon.
2015. aug. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez a pali nem normális, ezt viccen kívül, és rossz szándék nélkül írom. MENEKÜLJ!!!!
2015. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szakítani fogok vele, ez nem kétség. Csak kíváncsi voltam, hogy miért csinál egy férfi ilyesmit. Illetve, mi a célja velem? Mert azt meg tudom érteni, ha egy pasi csak szórakozik, de akkor normál esetben nem büszkélkedik a barátainak, szüleinek... Én arra gondoltam, hogy skizofrén.
2015. aug. 29. 19:21
 7/14 Estienne ***** válasza:
Skizót csak észre lehet venni, de a pszichopata (ez az érzelmektől mentes manipulatív ember) is szóba jöhet. Azt mondja mindenkinek amit hallani akar és úgy csinálja a dolgokat hogy neki jó legyen. De persze ez csak tipp.
2015. aug. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tuti szociopata. Nem normális, hidd el.Menekülj!
2015. aug. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Gyorsan szerezd vissza a meztelen képeidet, aztán menekülj. Szerintem szociopata.
2015. aug. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"egyrészt mert tele volt a telefonja és a laptopja a meztelen képeimmel"

Értelmes jányka lehetsz.......

2015. aug. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!