Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ha tetszik valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha tetszik valaki mennyire emlékeztek arra, amit az illetővel beszélgettetek? Ugye ezek alapján csak az idejét ütötte el velem, nem érdekli a személyem?

Figyelt kérdés

Egy hónappal ezelőtt egy iskola társam (felnőttek vagyunk) nekiállt flörtölni velem, először most. Eddig csak szimpik voltunk egymásnak. (amúgy én foglalt voltam akkor még)

Most - már nem vagyok foglalt - fel kellett hívnom könyvek miatt, és azt tapasztaltam, hogy bizonyos részletekre, pont amiről szórakozva beszélgettünk, nem emlékezett, ami elhangzott.

Ez ugye azt jelenti, hogy ne gondoljam komolynak az érdeklődését, mert csak egy kicsit elütötte akkor velem az időt?


2015. aug. 31. 07:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne juss ilyen következtetésre. Vannak feledékeny emberek, én is ilyen vagyok. Hazamegyek a munkahelyemről és nem emlékszem semmire, hogy aznap csináltam-e valamit.
2015. aug. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok férfiként, nem jelent semmit.
2015. aug. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem emlékezhet a beszélgetés minden részére, másrészt ha tetszel neki, akkor számára a beszélgetés ténye fontosabb volt valószínűleg, mint a tartalma.
2015. aug. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ti nők és ezek a kombinálások... :D Semmi köze a kettőnek egymáshoz, mai napig 4 év kapcsolat után még mindig képes vagyok barátnőm tekintetében elveszni és csak nézni miközben ő beszél és csak örülni, hogy vele vagyok :D Nem függ össze a két dolog egymással semmilyen mértékben.
2015. aug. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nőként írok. Nincs két egyforma szerintem. Egy ismerősöm férje pl. nagyon pontatlan ember, majdnem az esküvőjükről is elkésett, apám csak most 60 fölött kezdett feledékenyebb lenni, egy férfiismerősömön viszont azt veszem észre, hogy meglepően sok dologra odafigyel velem kapcsolatban és néha olyan érzés, hogy mindent tud rólam, mint aki megfigyel, pedig randiig még nem jutottunk, és nem vagyunk állandóan egy légtérben, másokkal nem ilyen, de vele se volt mindig így, csak egy ideje.
2015. aug. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akit érdekel a másik személye az odafigyel, de akkor már akar is tőle valamit. Én így vettem észre, amíg a pasi be akarja cserkészni a zsákmányt odafigyel a nő mondandójára és legalább nagy vonalakban emlékszik, mert motivált és teper.
2015. aug. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!