Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a 2015-ös évben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a 2015-ös évben mi volt a legpozitívabb és a legnegatívabb döntésetek, lépésetek a szeretett nő/férfi felé?

Figyelt kérdés
2015. szept. 2. 23:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A 2015-ös éveben már leszartam, bár már nem is szeretem annyira.
2015. szept. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 opened paradise ***** válasza:

Amikor szakítottam,illetve azt mondtam,hogy nem kell visszajönni és amikor még én kértem utána bocsánatot...na azt nem kellett volna talán.

Hogy ha nem kapcsolati,csak ilyen kiszemelt is,akkor:

Negatív:2x sem hittem el,hogy a jelek jelek,nem gondoltam komolynak,csak túl későn.

Pozitív:...az nem nagyon van :D

Max annyi,hogy egyszer ki mertem nyitni a számat.

2015. szept. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Pozitiv: megmondam neki hogy szeretem. Kiderult hogy o is engem.

Negativ: megbantottam :-(

2015. szept. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mesélj még, miért nyitottad ki?
2015. szept. 2. 23:29
 5/20 anonim ***** válasza:

Pozitív még nem nagyon volt, vélhetően nem is lesz.

Negatív meg az, hogy megnyíltam. Megint hibát követtem el.

2015. szept. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 opened paradise ***** válasza:

Mármint,hogy én léptem és nem vártam a másikra.

Az olyan magyar népmesés lett...el is hívtam,meg nem is,igent is mondott meg nem is...

A vége az lett,hogy igen,jelek voltak,azért voltak,nagyon jó voltam,csak hetekkel korábban kellett volna :D

Mert így csak talom lettem,direkt nem mondott nemet,mikor még alakult neki mással és az még nem volt biztos.

De ez nem is baj,nekem nem kell olyan,aki nem utasítja vissza a próbálkozókat,mikor velem van.

2015. szept. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ej...én csak erről az évről egy álló hétig mesélhetnék!
2015. szept. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Ó, értelek.


Köszi a válaszokat mindenkinek. Persze jöhetnek még. Látom az én "dolgaim" is hasonlóak, szóval mindenki ilyesmikkel vívódott/vívódik.

2015. szept. 2. 23:35
 9/20 opened paradise ***** válasza:
És neked,kedves kérdező?
2015. szept. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Volt egy nagyon komoly kapcsolatom, aminek tavaly nyáron lett vége. Idén januárig szenvedtünk, b..szogattuk egymást folyamatosan(barátok legyünk, munkakapcsolat, jöjjünk össze megint, vagy felejtsük el egymást kérdés), mikor eldöntöttem, hogy kész, befejeztük. Azóta kibírtam, hogy nem keresem egyszer sem. Még illuminált állapotomban sem. És már tök jól vagyok(annyi stressztől szabadultam meg, hogy húúúha...). Ez a pozitív.

Ennek ellenére még mindig úgy vagyok vele, hogy ő a tökéletes. Ez a negatív.

2015. szept. 2. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!