Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, nálatok mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok mennyi idő alatt alakul ki a szerelem?

Figyelt kérdés
Kapcsolaton kívül vagy belül

2015. szept. 3. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kapcsolaton belül alakul ki, nem még előtte, akkor ott valami hínár van. Egyébként nagyon hamar vagy soha.
2015. szept. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kívül, legalább 2-4 hét, személytől függ.

Kapcsolaton belül: Még nem voltam.

*cries in corner*

2015. szept. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Változó, kapcsolaton kívül és belül is három naptól 10 évig. Kb. Volt lány, akit kicsi koromtól ismertem és szerettem nagyon, mégis 21 éves voltam, mire azt mondhattam, szerelmes is vagyok.
2015. szept. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Olyan sűrűn nem fordul elő, hogy ebből pontos becslést tudjak adni, de inkább évet, éveket mondanék. Nem létezik első látásra szerelem, az az ösztönlények kiváltsága.
2015. szept. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kapcsolaton kívül csak vonzalom, szimpátia alakul ki... nem idő függvénye, hanem inkább azon múlik, hogy mennyire "mélyen" ismerem az illetőt. Ha csak felszínes ismeretség, akkor maximum fizikai vonzalom lehet, hiszen a személyiségét még nem ismerem eléggé.

Szerelmet viszont csak kapcsolatban tudok megélni, mert nekem elengedhetetlen része a szerelemnek az intimitás...

2015. szept. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!