Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem, a barátnőm nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, a barátnőm nem szívesen mutatkozik velem másom előtt. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 20évesek vagyunk mindketten a barátnőmmel, 2éve vagyunk együtt. Viszonylag jó a kapcsolatunk, kimutatja, hogy szeret.. viszont ha elmegyek valahova (falun lakunk), úgy érzem, nem szívesen "van velem".

Tehá pl.: elmegyünk a baráti társaságához a "szomszédba", akkor nem szokott mások előtt pl. megölelni, megcsókólni, még a kezemet se nagyon szokta megfogni... azt nem mondanám, hogy nem szeret, mert tudom hogy szeret, csak ez a mások előtt együtt mutatkozás nem nagyon megy, ami eléggé zavar engem, mert ha már valakivel együtt vagyok, az legyen rám büszke, hogy velem van, és ne szégyelljen. Szerintetek? Mi a véleményetek a dologról? mit kéne tennem? leülni, megbeszélni? De mégis mit mondjak? Nem szeretnék vitát nyitni ebből...tudom, kicsit sok kérdés, de próbáljatok légyszi normális válaszokat adni. Köszönöm.

20/F


2015. szept. 11. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt muszáj lesz megbeszélned vele.
2015. szept. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Öleld át te, csókold meg te, fogd meg a kezét te. Mutasd meg neki, hogy büszkének kell lennetek egymásra.
2015. szept. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 aperitif ***** válasza:
72%
Nem biztos, hogy szégyell, lehet, hogy csak úgy nevelték, hogy nem illik az érzelmeit kimutatni mások előtt. Ha falun éltek, akkor biztos mindenki tudja, hogy együtt jártok, nem?
2015. szept. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én nő vagyok ,de nem bírom az ilyesmit.sosem ölelkezem ,csókolózok mások előtt ,egy barátomnak sem fogtam meg a kezét az utcán.lehet ,hogy ő sem szereti ezt ,szégyellősebb fajta.szerintem ne erőltesd ,nekem is mindig rohadt kellemetlen volt és iszonyúan zabarba jöttem míg meg nem szokta a barátom ,hogy ilyen vagyok.felvállal ,hiszen együtt mentek ,tudják hogy mi van köztetek ,nem kell ezt bizonygatni másoknak.
2015. szept. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én sem szerettem mások előtt csókolózni, az ölelés azért belefért. Lehet neki ez egy olyan intim érintés, ami csak rátok tartozik. Ezzel nincs gond. Nyugodtan mondd el, hogy milyen érzést kelt ez benned, kérdezz rá, hogy erről van-e szó.
2015. szept. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá nyíltan egyenesen úgy hogy ne tudjon kitérni a válasz elől. Mielőtt megnyílna alatta a föld, segítsd, hogy ajánld fel neki, hogy ha úgy érzi, hogy külső változásra(öltözködés stb) van szükséged akkor szívesen fogadod a segítségét.
2015. szept. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A magam részéről, ha nem vállalok fel valakit, akkor azzal ki sem mozdulok otthonról. :) Szóval ha már együtt elmentek ide-oda, akkor már fölvállal! Szerelmeskedni meg sokan nem szeretnek mások előtt, úgyhogy szerintem az ő esetében sem szabad erőltetni. Max. a kezét megfoghatod nyugodtan, mert az nem túl intim :)

Persze ha úgy érzed, nem ez az egyetlen probléma köztetek, beszélj vele erről.

2015. szept. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En no vagyok, es ruhellem a nyilvanossag elott elni a maganeletem. Imadom a baratom, nem szegyellem, mindenki tudja, hogy egyutt vagyunk a barati korbol, de se kezfogas, se olelkezes, se puszilkodas, semmi ilyesmi, ha tarsasagba megyunk. Kovezzetek meg, de undoritonak tartom, szerintem az ilyesminek negyszemkozt, kettesben a helye.

Szerencsere baratom is egyetert ebben, ugyhogy nincs konfliktus. Lehet, hogy a baratnod is igy latja a helyzetet.

2015. szept. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aki írta, hogy így nevelték. Ez valami elsődleges "illem" a nők nevelésénél? Az én exbarátnőm is erre hivatkozott, amikor egyértelműen csak szégyellt engem, mert fiatalabb voltam nála, ugyanakkor iszonyú udvariatlan ember volt, az illemekről meg ne is beszéljünk, iszonyú hangosan és gusztustalanul evett, nem volt képes megköszönni dolgokat, modortalan volt stb. De átölelni meg megpuszilni engem mások előtt tabu volt, mert az "illetlen".
2015. szept. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
10 éve vagyunk együtt, büszke vagyok rá, felvállaltam őt, hiszen hozzámentem feleségül, de baráti körben nem megy a nyalakodás. Azért, mert amikor előttem nyalakodnak mások, én is rettenetesen zavarban vagyok, azt sem tudom, hová nézzek, én nem akarok másokat ilyen kellemetlen helyzetbe hozni.
2015. szept. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!