Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Zavar, ha nem becéz a párod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, ha nem becéz a párod, és te őt igen? Hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés

Eddig volt egy 5 éves kapcsolatom, utána egy 3 éves, de én sosem becéztem egyik barátomat sem. Ők becéztek engem, és imádtam.

Viszont anyukámat, apukámat se szólítom sehogy, csak ránézek és szólok neki. Kiskoromban volt egy törés pontosan 4 évesen, azóta nem tudom ezeket mondani, és a becézés sem áll a számra :( pedig olyan jó lenne azt mondani, hogy Szeretlek Szivem :(

23 éves lány vagyok, és nem tudom ezt hogyan kezeljem, és hogy kezdjem el hírtelen használni.

Valaki hasonló helyzetben?


2015. szept. 14. 01:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Pontosan miért is baj, ha nem becézgetek a párod?
2015. szept. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Gondolom a cuki ringyóm nem jó becenév.
2015. szept. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És akkor a barátodhoz is úgy szólsz, hogy hé te?!

A szüleidnél se nagyon tudom elképzelni ezt a helyzetet..Gondolom nem mindig néznek rád, vagy nem egyértelmű, hogy kihez szólsz, mert mindketten ott vannak.


Egyébként szerintem nem baj, én sem nagyon szoktam becézgetni, csak néha, ha épp úgy esik a számra. A szivemet pedig ő kifejezetten utálja.

Ezzel szemben ő folyton, még a keresztnevemre is ad egy -ka képzőt (ezutóbbi imádom :))


Na mindegy, szóval őt nem zavarja.

2015. szept. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Becézgetés alatt pedig a szivem, drágám és társait értem. A keresztnevén szólítom, illetve annak becézett változatát használom, amivel megismertem és amin mindenki más is szólítja.


#3

2015. szept. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen elkezded.... nekem is nehezemre esett, szóval megértem a problémádat, de nekem is volt rá igényem, hogy kedveskedve szólítsam a párom. Úgyhogy egyszerűen csak elkezdtem, és közben természetessé vált. A leginkább a "szerelmem" esett nehezemre, de most már az is jól megy! :)
2015. szept. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az #5-ös mondja. Kezdd el, lehet, hogy furcsa vagy vicces lesz, aztán megszokod.
2015. szept. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sose becéztem egy páromat se, bár a jelenlegi barátom megjegyezte, hogy becsípve többször drágámnak szólítottam :) Ő se nagyon szokott becézni, igazából ha belegondolok, egymás nevén se sokszor szólítjuk egymást. Egyikünket se érdekli ez a téma, nem attól lesz jó a kapcsolatunk és őszinte az érzelmünk, hogy állandóan szerelmemnek szólítjuk egymást.
2015. szept. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!