Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez már baráti kapcsolatba ert?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már baráti kapcsolatba ert?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve vagyunk együtt. Én nagyon szeretem, ha úgy alakul ha nem ő marad életem szerelme az biztos.

Eleinte nagyon jó volt a szex köztünk, de mostanra oda jutottunk hogy nem kíván már úgy, csúnyán szólva raunt.a.velem való szexre. Szerinte az ő hibája mert mindig ez tortenik. Nem fogom ecsetelni a kulsosegeket, csak arra lennék kíváncsi hogy ez fordulhat meg pozitív irányba vagy hagyjam hogy minden menjen a maga útján? Mivel a kapcsolatunk viszont nagyon jó, Meg értjük egymást ugyanaz az ertekrendunk.stb.. ez ellen lehet tenni, szakitsak.vele vagy hagyjam az egészet annyiban, ne fussak.az.elejebe és lesz ami lesz? 30 éves, "sokat tapasztalt"férfiról van szó. Gondolom ez is közre jatszik. Köszönöm a segitseget.


2015. szept. 20. 16:18
 1/2 anonim válasza:
Egy kapcsolat nem a szextől lessz jó.
2015. szept. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De én azt vallom hogy igenis fontos része egy kapcsolatnak, és ha mindkét fél kívánná a szexet, de egymással nem jön össze annak nem lesz jó vége ;)....
2015. szept. 21. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!