Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha tudja a férfi, hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudja a férfi, hogy tetszem neki, de nem lép, csak néz, akkor az mi?

Figyelt kérdés

Elmondtam neki, hogy tetszik nekem, és annyit beszéltünk, hogy majd egyszer találkozunk.

Azóta viszont nem nagyon beszélgettünk, de mindig néz engem, jobban végigmér, mint szokott, de nem szól.

Én is csak nézem őt, hiszen én már mást nem tudok tenni.

Amúgy én 28 vagyok, ő meg 33, mindketten függetlenek.



2015. szept. 22. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeru a keplet, nem atomfizika - tudja, hogy tetszel neki + nem lep = nem akar veled osszejonni. Ideje tovabblepni.
2015. szept. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De akkor miért néz és mosolyog rám?

Mert ha én valakivel nem akarok összejönni, vagy úgy egyáltalán nem tetszik, akkor igyekszem kerülni még a tekintetét is, nem pedig azt keresni.

2015. szept. 22. 16:20
 3/5 anonim ***** válasza:
mert hülye
2015. szept. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 martinhun95 válasza:
51%

Vagy mert nem mer lépni...

Valahogy próbáld meg kideríteni hogy miért néz...

2015. szept. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha összeakarna jönni veled akkor már együtt lennétek. Szórakoztatja a helyzet. Főleg, hogy bámulod :-D
2015. szept. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!