Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy híres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1997Anan kérdése:

Szerelmes vagyok egy híres emberbe. Elmondjam neki? (lent bövebben)

Figyelt kérdés

Igazából egy nem annyira híres banda tagja, de azért vannak rajongóik. Nagyon tetszik, meg igazából nem is tudom hogyan, de egyszer csak minden este rá gondoltam. :) Azóta jobban megismertem és hiába tudok róla egyet-s mást ahelyett, hogy lemondtam volna, csak mégjobban beleszerettem. Elfogadtam a hibáival egyűtt. Most meg fogalmam sincs mit csináljak, mert kilástástalannak érzem, mert nekem nagyióon bejön, de ügy gondolom, hogy esélyem sincs nála. Mert csak egy rajongónak gondol, max egy havernak. Próbáltam is elfelejteni, meg minden. De azóta ha valakivel alakulna valami, csak ö jut eszembe, ls hogy ö milyen. És már senki mást se érzek jónak. Szerintetek elmondjam neki, hohy hogyan érzek, vagy csak megutálna?

L/19



2015. szept. 27. 03:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd el neki. Barátnőm odavolt egy rock bandában játszó srácért,dumáltak találkoztak,lassan 1 éve együtt vannak.
2015. szept. 27. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kiegészíted a fejedben, ezért tökéletesen megfelelő a számodra. Köze nincs ennek a valósághoz. Az ilyen vonzalom tiniknél még elmegy. Felnőtt nőnél már nagyon gáz. N32
2015. szept. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó, azért ez nem teljesen igaz. Ha egy olyan hírességről van szó, akivel még életében nem talákozott, csak a neten, tvben látja akkor igazad van.

De egy kis helyi banda sztárja, akivel személyesen is találkozik, beszélgettek már semmivel sem különb, mint egy "normális" ember a haveri körből.


Én elmondanám neki, de úgy, hogy látja, hogy komolyan gondolom, nem egy őrült rajongó "szerelmi vallomása".

2015. szept. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!