Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti könnyen lesztek szerelmesek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti könnyen lesztek szerelmesek?

Figyelt kérdés
Mennyi időbe telik, megismerkedés után hogy beleszeressetek valakibe? Léci kort és nemet is írjatok!

2015. szept. 27. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Okosabb vagyok már annál, hogy szereleme essek.

Szép dolog a szerelem, de ritkán kölcsönös első pillanattól kezdve mindkét oldalról. A viszonzatlan szerelem meg, nem hiába való, de fájdalmas.


22/F

2015. szept. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én csak egyszer voltam eddig szerelmes, de azóta annyi csalódásom volt már, hogy már nem megy.


19/L

2015. szept. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1-szer voltam eddig, nagyon nehezen leszek már az.

L21

2015. szept. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nehezen, de akkor nagyon. Most vagyok másodjára igazán szerelmes életemben, hét éve tart az érzés.

36/N

2015. szept. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen, több hónap kell mire lesz valami és eddig csak 2 szer volt. 18l
2015. szept. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MolotovPunk ***** válasza:

Mostanában elég nehezen.Pedig életem során volt már jó néhány szerelemmel fűtött komoly kapcsolatom. :)


28/F

2015. szept. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nehezen. Először is alaposan kell ismernem a másikat, a hibáival, gyengeségeivel együtt. Ez több hónap (nem feltétlenül a kapcsolat kialakulásához kezdve.) A mostani páromat hónapok óta ismertem, mire egyáltalán vonzalom, érdeklődés alakult ki részemről. Szerelem viszont csak a kapcsolatban, amikor már volt abban is tapasztalatom, hogy hogyan viselkedik VELEM, és volt köztünk intimitás is.
2015. szept. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Velem sokszor megesik az hogy 'Hmm,de rendes/aranyos az a fiú' és ilyen álmodozásaim vannak egy-két hétig róla (köthető ez a koromhoz szerintem xd),de igazi szerelemhez azért kell nekem is idő bőven.:D :)

15/l

2015. szept. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!