Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, tényleg nehezen beszélte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, tényleg nehezen beszéltek az érzéseitekről? Van hogy érzitek a szerelmet, de nem vagytok képesek kifejezni/elmondani a partnereteknek?

Figyelt kérdés
Az apró meglepetések, kedveskedés jele annak,hogy érez irántam valamit a srác, akkor is ha nem mondja ki nyíltan pl. járunk vagy hogy szeret?

2015. okt. 2. 22:31
1 2
 1/12 RRR ***** válasza:
100%
biztasd,adj neki + jeleket ezerrel!!
2015. okt. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Van ????!!!


Szinte azóta így vagyok amióta az eszemet tudom. Sose tudtam kifejezni valakinek, hogy mennyire is kedvelem, el merem elmondani többnyire csak célozgatva.


Apró meglepetések és kedveskedés lehet jele igen.

2015. okt. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát lehet benne vmi, pl én kamasz koromba szégyelltem ezt a dolgot és titkoltam, őszintén nem mondtam egy lánynak sem, hogy tetszel, szerelmes vagyok beléd. Az első igaz szerelmemet mindig haza kísértem, 1X írtam neki szerelmes levelet, még az anyja is elolvavsta, mert visszamondta anyámnak, milyen aranyos levelet írt a gyerek, de semmi több nem volt, mindig szorongás, bátortalanság volt bennem, és a többi csajnál is.
2015. okt. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*el se merem
2015. okt. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hozzátartozik, hogy még fiatalok vagyunk, L22 F21
2015. okt. 2. 22:44
 6/12 anonim ***** válasza:

Én szándékosan nem mutatom.

Úgy gondolom,ha lerohanom az érzéseimmel,kevésbé leszek érdekes számára.

Inkább vagyok"titokzatos",így mindig érdekes maradok.:)

2015. okt. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyílt vagyok, egyenes, és őszinte!

Semmi bajom a párommal. jobban bízom benne mint magamban!

2015. okt. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Blade Bone ***** válasza:
Hát nem minden srác ilyen, én is nyíltan szoktam beszélni mindenről, de persze csak ha kérdezik, mert normál esetben én többségében inkább a kimutatós fajta vagyok, persze mondani is szoktam, de szerintem a tettek beszéljenek. :)
2015. okt. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Én könnyen beszélek az érzéseimről, könnyen kifejezem, talán túlságosan is. De sok férfinál probléma ez, mert bennük van egy felesleges társadalmi fék.
2015. okt. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem követem el még egyszer azt a hibát, hogy négyszemközt egy nőnek beszéljek az érzéseimről.
2015. okt. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!