Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom hogy mit érez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy mit érez?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel rengeteg időt töltünk együtt. Ezer apró kétértelmű mondat hangzott már el a szájából közös jövőröl félviccelve, sokszor kapom azon hogy nézi valamim pl oldalról az arcom vagy a kezeim. A hajával is játszadozik, mindig a szemembe néz, rendszeresen ő keres és kér közös programokat. Mindig csillogó szemekkel dicsér hogy ilyen személyiség nincs több, mindenen idétlenül nevetgél amit mondok neki. Egyre többször mesél az állítólagos udvarlóiról és mindig negatívan beszél róluk. Sokszor önti rám váratlanúl hogy ő mennyire nem akar már élni mert egyedül van me stb stb. Néha úgy érzem hogy belém van esve és már a haját tépi hogy nem lépek, de ez elviekben teljesen kizárt dolog. De ez elképzelhetetlen mert én soha nem lehetnék neki elég jó. Ő egy nagyon nagyon szép lány, én meg egy átlagtól is messze álló kövér fiú.. Ő 19 éves, én 21. Szerintetek képzelődöm csak vagy ez tényleg nem barátság szagú?
2015. okt. 9. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:
próbálkozz és ne aggódj, hogy nem jön össze, de semmiképp ne engedd meg magadnak hogy azért mert nem biztos, esetleg eldobod magadtól ezt a lehetőséget. biztos vannak srácok akik nem tétováznak adott esetben! ha nem jön össze, akkor meg talán nem fog hátat fordítani neked, te tudod! :) hajrá!
2015. okt. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!