Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőmmel hétvégén wellnesse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel hétvégén wellnessezni megyünk. Nagyon gáz ha nem igaz rozsaszirommal szórom tele az ágyat?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel hétvégén wellnessezni megyünk. Én kaptam tőle ezt ajándékba. Cserébe meg akartam lepni, vettem gyertyákat, és rendeltem rózsaszirmot a neten. Viszont nem volt ott h ez miféle szirom, es nem igazi lett, hanem ilyen anyag, tehát műanyag, nem pedig elo virág szirmai. Ez nagyon gáz, vagy azért még felhasználhatom? Lányok, ti örülnétek neki?
2015. okt. 12. 15:03
 1/5 anonim válasza:
szerintem nagyon aranyos az ötlet, legalábbis nekem nagyon tetszene! főleg azért is, mert sosem szerettem, ha az igazi virágot széttépkedjük... :-) szóval, ne izgulj ezen apróságon, a párod élvezni fogja az biztis :) mellesleg utána nem lesz majd nehéz a takarítás :D
2015. okt. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyobb bajod ne legyen! :D

Persze, még így is tökre király ötlet!

2015. okt. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tök jó lesz!


Sőt van olyan szálloda, ahol az élő rózsát nem is engedik, mert könnyen foltot hagy és nehéz takarítani.

2015. okt. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
megnyugodtam akkor, köszönöm a válaszokat :)
2015. okt. 12. 16:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos ötlet ez is, bár én jobban örülnék egy nagy csokor gyönyörű vörös rózsának nem széttépkedve :)) De ez csak egyéni dolog, amúgy nagyon romantikus, amit írtál.
2015. okt. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!