Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezt meg tudnátok bocsátani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt meg tudnátok bocsátani? Ha igen mi lenne, a véleményetek róla? Hogyan állnátok hozzá ezek után? Nő és férfi vélemény is érdekel. Köszi.

Figyelt kérdés
Feltételezzük van egy nő akinek, fél évig udvaroltok. Ő csak hiteget titeket, közben pedig kihasznál(meg hívás alapon). Barátnőjének azt mondaná, nem akarok vele járni csak jó volt hogy valaki bókol. Ezek után ti ott hagynátok, ő meg a volt barátjával csókolózna. 2-3 hónapra-rá találkoznátok, pettingelnétek közben ő más férfira gondolna. Akibe bele van/volt esve de elmondása szerint, csak fellángolás volt. És csak titeket szeretne. Ezek után teljesen megváltozna, szerelmes lenne belétek és teljes mértékben őszinte. Ezek után ti is máshogy állnátok hozzá, tegyük fel más nővel feküdnétek le mellette. Ő mindent elnézve bármit és tesztek, veletek maradna. Gondoskodó , kedves , őszinte és nagyon aranyos lenne veletek. Gondolok itt minden ünnepekor vagy spontán, meg lepne titeket bármilyen aprósággal, ugyan úgy fizetne egy étterembe ahogy ti. Ha betegek lennétek vagy kórházba lennétek, mindig melletek állna ott lenne veletek.

2015. okt. 14. 13:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Próbáljátok teljesen beleélni magatokat, kíváncsi lennék arra is, hogy így elnézve neki ezeket, hogyan állnátok hozzá. Szeretnétek? Teljes bizalommal lennétek felé? Nő véleményre is kíváncsi vagyok. Ti hogy állnátok ezek után a férfihoz?
2015. okt. 14. 13:08
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, dráma és bonyodalmak nélkül unalmas lenne az életed. :D Ember, keress egy érzelmileg tiszta embert, szituációt!
2015. okt. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az egész történet két maximálisan éretlen emberről szól. Egy komoly kapcsolatnak két ember között szereteten, tiszteleten, őszinteségen, egymás elfogadásán, segítésén kellene alapulnia.


Ha valaki, akit szeretek, a múltban bántott, de megbánta, megváltozott és most maximálisan mellettem áll én úgy érzem, két dolgot tehetnék: az egyik, hogy megmondanám neki, hogy ne haragudj, ez nekem nem megy, nem tudok megbocsátani, bízni benned, vagy teljesen kiábrándultam belőled, hagyjuk egymást békén. Vagy mivel én is szeretem, megpróbálok túl lépni a múlton, megbocsátani és együtt dolgozunk egy normális kapcsolat kialakításán.


Az olyan jellegű bosszú, amit leírtál, ritkán sül el jól. Egyrészt felesleges folytatása a régebbi szintén felesleges játszmázásnak és tőled is időt vesz el, hogy elfelejtsd ezt az egészet és egy másik nővel egy tartalmas, egészséges párkapcsolatot alakíthass ki, másrészt fennáll a veszélye, hogy ha még fűznek érzelmek az illetőhöz, a végén, mikor elválnak az útjaitok, te is ugyanúgy sérülsz, mint amennyire őt akarod bántani.

Ezért nem igazán ajánlanám.

2015. okt. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!