Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tört már ki valaki barátzónábó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tört már ki valaki barátzónából? Hogy sikerült?

Figyelt kérdés
én most ott vagyok, sok mindent megoszt velem, a volt pasijai dolgait is. Félek, nem tudok ebből továbblépni
2015. okt. 18. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Nehéz. Volt, hogy sikerült, de volt, hogy nem (ez volt a gyakoribb).

Jelezd felé, hogy neked ő több, mint barát.

2015. okt. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gyorsan felejtsd el a lányt, örömöd nem lesz benne az biztos.
2015. okt. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az utolsónak tudok igazat adni.Nálam is pont ez volt a szitu,hogy a volt pasi ügyeit velem osztotta meg.Lelki támasznak jó voltam,elhittem hogy lehet köztünk több mint barátság,és egyszer csak bepasizott.Utána már nem kerestem,és "érdekes" módon még csak jó barát sem voltam.Azóta nagyon ritkán (kb 1-2 havonta) váltunk egy két mondatot és ennyi.Nagyon bele voltam zúgva a csajba,de miután kiderültek a dolgok hát eléggé sz*rul esett.Szerintem vagy mondd meg neki hogy mit érzel,vagy pedig szép lassan hanyagold a lányt.
2015. okt. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem az érdekelne, hogyan lehet barátzónában maradni :D Ha egy lánnyal jobban összeismerkedek, annak szex lesz a vége és utána ellenségek leszünk.
2015. okt. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3 mocskos dolog volt elhitetni, hogy a barátja vagy, miközben sosem érdekelt ilyen értelemben. Vagy megmondod neki kereken, hogy mit érzel, vagy nem szórakozol a bizalmával.


Kérdező, neked is ezt tudom mondani: mondd meg neki, hogy mi a helyzet, de ha elutasít, akkor azt vedd is komolyan, hogy nem érez irántad semmit, és ne sündörögj mellette hátsó szándékokkal. Gondolom neked is könnyebb, ha nem látsz bele minden apróságba reményt adó jeleket.

Minden esetre sok sikert!

2015. okt. 19. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 BlackSword ***** válasza:
falaise-i katlanból könnyebb lenne...
2015. okt. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ki lehet törni a barátzónából:

1. Töröld ki a számát, szakíts meg vele minden kapcsolatot. Fszbúkon is!

2. keressen magának másik balek csicskát.

Először szar lesz, de érdemes, hidd el.

Tapasztalat.

2015. okt. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát nálatok pasiknál sem jobb barátzónában lenni...:D

Nálunk úgy volt, hogy az ismerkedést nem csak barátkozás céljából kezdtük el, de aztán közösen megbeszéltük, hogy barátkozzunk, aztán majd meglátjuk!

Ilyet ne csináljon senki, ha jót szeretne magának...:D Legrosszabb!

Főleg, ha a volt csajairól és az éppen aktuális bepróbálkozókról beszél. Az más kérdés, hogy én ilyet sosem tettem vele, mert tudom, hogy mennyire rossz ez a másiknak.

Jó ég, befejezem, mert elvileg tanácsot jöttem ide írni és nem magamat sajnáltatni. :D


Szóval, én is csak azt tudom neked javasolni, hogy beszéld meg a lánnyal. Az utalgatás nem fog semmit sem érni. Mondd el neki, hogy te nem csak jó barátként tekintesz rá. Ha viszonozza, akkor a többi az már simább ügy lesz, ha pedig elutasít, akkor én a helyedben hagynám a barátkozzunk részt. A te érdekedben mondom, nagyon ki tudja az embert készínteni.

2015. okt. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!