Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok, lányok, nők, hölgyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, lányok, nők, hölgyek, asszonyok, nénik, mamikák! El-e bírná (to) k viselni, ha egy kapcsolatban nem lenne csókolózás, mert a másik fél extrémen nyálfóbiás?

Figyelt kérdés

Vagyis nem abszolút nem, hanem csak ritkán és akkor is leginkább "a te/ön élvezetedért/élvezetéért" és a másik inkább próbálkozik élvezni, de úgys tudja és picit látni hogy az illető annyira azért nem repes ezért?


(Extrém módon undorodik a nyáltól, nyálzó kutyát, babát kilométeres sugárban kikerüli, és legrosszabb rémálma hogy valami nyálfolyamba kerül és a nyál szagától szó szerint rájön a hányinger?)



2015. okt. 19. 21:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%
Mi okozza ezt a fóbiát, azt tudod? Pszichológusnál jártál már ezzel?
2015. okt. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Oh! Én detto ilyen vagyok csak csajban bár pusziszkodással nincs bajom, csak nyelves csókkal. 19/N
2015. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

#2


Azzal nekem sem, ha nem jár sok nyállal...

2015. okt. 19. 21:28
 4/18 anonim ***** válasza:
39%
Nem hiszem
2015. okt. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#1 - oka? nem tudom pontosan - mindig is undorodtam a nyáltól. Azt hiszem az amikor arcon köptek csak a megfejelése volt, akkor el is okádtam magam... Rágondolni is undorító. De már kiskoromban is utáltam emlékszem mikor páran viccből köpködtek én messzire kerültem az iskolaudvarnak azt a részét is. Most is sokszor émelygek ha megérzem azt a szagot... Vagy mikor a vécében ott díszeleg mindenfelé...
2015. okt. 19. 21:30
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Puncit se nyalsz?
2015. okt. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Milyen iskolába jártál te? Nálunk nem volt szokás a köpködés, amikor iskolás voltam.
2015. okt. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%
Nem igazán.
2015. okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#7


Itt sem volt szokás csak néha rájött az ötperc Sanyikára meg "Pöti bácsira" és akkor köpködtek.

2015. okt. 19. 22:09
 10/18 anonim válasza:
79%

Biztos nagyon megnehezíti az életedet ez a fóbia. Pszichológus segít kikezeli, ha egyedül nem megy.

/nekem is volt hasonló időszakom, csak a kézmosással, de már túljutottam rajta/


Mondok egy durvát, hátha más megvilágításba helyezi a dolgot: Az ember nem egy steril valami, verd ki gyorsan a fejedből. Több bennünk baktérium, mint az emberi sejt. Bacik nélkül nem is tudnánk létezni, pl. emésztőrendszer. És ez így van rendjén.


Mióta világ a világ, több millió ember csókolózott előtted, (sőt, még durvább dolgok is a szájukba kerültek/kerülnek még ma is,) és lám lám, túléljük. Sőt élvezzük. :) Te se maradj le róla! ;)


Egyébként meg szerintem el lehetne viselni a csóknélküliséget egy kapcsolatban, de így -1 eszközöd lesz arra, hogy kimutasd a másiknak a szereteted, gyengédséged. Egyáltalán nem kivitelezhetetlen, de egy színnel kevesebb a palettáról.

2015. okt. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!