Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel lepjem meg a párom 1....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg a párom 1. évforduló alkalmából?

Figyelt kérdés
Most leszünk a párommal 1éve együtt és fogalmam sincs mit adjak neki...A közös vacsi nem jó,mert együtt élünk,szóval nem lenne különlegesség...A forró éjszaka se lenne nagy újdonság. Programunk már van,korizni megyünk, mert ott jöttünk össze. Szeretnék adni neki valami kézzel fogható maradandó ajándékot de ötletem sincs. Képeket már minden formában kapott,adtam már neki dobozkát amiből minden nap kinyitott egy cetlit,sütöttem neki sütit,rajzoltam már neki, parfümöt is kapott. Várom az ötleteket,hiszen ha az évforduló lemegy, jön a 22.szülinapja majd a karácsony :D 20/L

2015. okt. 20. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha csinaltatnal magatoknak egy ilyen paros polot :)

Lehetne rairva az egyikre

Together. a masikra. Since


20 14


Vagy egy kozos fenykep albumot az eddigi kepeitekkel :) olyan Up-hoz hasonlot :)

18/L

2015. okt. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


#1 voltam

2015. okt. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Boxeralsó,egy üveg jó minőségű ital,könyv,horgászbot,kosárlabda (vagy másmilyen) xbox,karóra,de utóbbit inkább hagyd meg házasság utánra.Szexshopból bilincs (ha szeretitek). Te ismered mi áll hozzá közelebb.

Gyereknek meg nőnek sokkal könnyebb ajándékot választani,mint pasinak.

2015. okt. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott még valami.Párna vagy bögre egy közös fényképetekkel,de kép nélkül is jó.
2015. okt. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket,de sajnos ezek közül a legtöbb volt már :( valami olyasmire gondoltam ami a közös életünket/együtt lakást szimbolizálja,de semmi ötletem :/
2015. okt. 21. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!