Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy az egykori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy az egykori párunk iránt érzett szerelmünk még idővel sem múlik el soha?

Figyelt kérdés
2015. okt. 26. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Létezhet, miért ne?
2015. okt. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jelen!


Több mint lassan 10 év...

Már nem is próbálom elfelejteni.


27/F

2015. okt. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Létezik.
2015. okt. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Nem létezik. Az nem szerelem, amit nem tudsz egy idő után elfelejteni. Az több annál. Az egy beteges ragaszkodás. A személyes boldogságnak nem szabad egy másik embertől függeni. Én azt vettem észre, hogy ha két ember között volt valamilyen kapcsolat, akkor egy kis vonzalom hirtelen feltámadhat köztük, ha újra látják egymást hónapok, évek múltán.


Persze, amit írtatok, az is létezik. De én azt másnak gondolom, mint szerelem. Az már egy beteges valami. Persze én is éreztem 1-2 évig ilyesmit egy lány után. Aztán azóta már 5-6 év is eltelt. Már arra gondolok, hogy azzal a lánnyal ma már nem járnék. Aki iránt annak idején beteges érzelmeket tápláltam.

2015. okt. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nálam egy beteljesületlen szerelemmel van igy.
2015. okt. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Engem érdekelne, hogy neked mit jelent a szerelem? Mi nem múlik? Az öröm, a feltétlen bizalom, a vibrálás, a lelkek összefonódása, az én feloldódása? Meglátásom szerint a szerelem nem lehet rossz, vagy fájdalmas. Nem szerepelhet negatív előjellel, így nem is hiányozhat. Ha rossz, ha fáj, az nem szerelem. Az az ego, az birtoklási vágy.
2015. okt. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egykori párunk iránt elmúlhat, de az egykori Pártunk iránt sohasem!!!
2015. okt. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát hogy szerelem vágy vagy ragaszkodás azt nem tudom mi ez de van ilyen ebben az esetben nem a személy az akit szeretünk ez egy rajongás az emlékét szeretjúk és a tudatot hogy ő van volt és lessz!
2015. okt. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!