Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Normális ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Normális ez egyáltalán?

Figyelt kérdés
Nem voltam még szerelmes az életben. Most viszont van egy srác, aki iránt vannak komoly érzéseim. Nem vagyok közömbös a srácnak látszik rajta, de még sem lépet még. Nem is tudom, hogy magyarázzam el. A nap 24 órájából 24-et gondolok Rá. Hiába foglalom le magam teljesen..akkor is csak ott motoszkál. Ma még az álmomban is szerepelt (ez már sok). Szép álom volt ami meg is síratott. Kezdem azt érzeni, hogy megváltozok és hogy ekkora hatással van rám. Ez lelkileg megvisel mert hiányérzetem is van főleg hogy nem tudom egy órácskára se elfelejteni . Rossz érzés szokott rám törni, amikor meglátom a kocsiját útközben vagy egy hasonló autót vagy ha csak a munkahelye mellett megyek el. Ilyenkor néha olyan síros kedvem lesz mintha a szívem másik részét vesztettem volna el. De fordítva is szokott lenni amikor látjuk egymást csak mosolygok egész nap.

2015. nov. 1. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Normális.

Vonzódást érzel. Lépjetek egymás felé és szerelem lesz.

2015. nov. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!