Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek róla? Össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek róla? Össze jönnétek ilyen nővel?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ismerkedem egy 18 éves lánnyal. Beszélgettük arról, hogy ki hánnyal volt eddig. És egy olyan számot, mondott hogy kicsit meglepődtem. Nekem evvel kapcsolatban rossz élményeim vannak, mármint volt egy ilyen csajom. Aki még csak 12-13 emberrel volt, nagyon szereti a ..... és kicsit sem hűséges. 4 és egy 3 hete kapcsolata volt eddig. Azt mondja hűséges, én még nem ismerem... Viszont nagyon szimpatikus számomra, de mint írtam vannak evvel kapcsolatos rossz tapasztalatim. Össze jönnétek ilyen nővel? 14 emberrel volt eddig.

2015. nov. 5. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki az az idiota akar no, akar ferfi aki valos szamot mond ilyen kerdesre. En ha akarnam se tudnam megmondani szamszerint, van akinek a nevere sem emlekszem.
2015. nov. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én meg tudom számolni, mert számon tartom, sőt még a nevükre is emlékszem. Van hogy egy két néven gondolkozok, de ja én számolom. 5 még nem olyan sok:)
2015. nov. 5. 14:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak szamolj, 14 emberrel, havonta vagy legalabbis ket havonta mas dugta! Ha kirak a facebookjara egy fotot rolad mindenki rajtad fog rohogni hogy te vagy az uj palija aki 2 honapig fog kitartani.
2015. nov. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyénfüggő, abból, hogy ki hány partnerrel volt, még messze nem lehet általánosítani. Nekem huszéves koromig például több mint 50 partnerem volt, aztán évtizedekig csak egy, a férjem. Neki alig volt néhány kapcsolata, csak szex, egyéjszakás sose volt, a végén mégis ő csalt meg.
2015. nov. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem jelenti azt, hogy ne tudna valaki hűséges lenni.
2015. nov. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fuj nem ,amugy is no vagyok egy kihasznalis alak
2015. nov. 5. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!