Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ha nektek tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha nektek tényleg tetszik egy nő külsőre, belsőre is, akkor számít nektek, hogy nem az a anyanyelve mint nektek, de jól beszéli, viszont hibázik is?

Figyelt kérdés

Ha amúgy bejönne nektek külsőre is tetszene meg belsőre is, jól kijöttök, szimpatikus, sok mindenben hasonlítotok természetileg, de nem az az anyanyelve mint nektek, viszont jól beszéli, de azért hallani, hogy más hangsúllyal beszél és csinál hibákat is. Nektek ez akadály lenne, hogy kezdeményezzetek, hogy elinduljon valami köztetek? Vagy inkább hagynátok és keresnétek mást, akivel egyezik az anyanyelvetek és nem csinál hibákat?


Kérlek titeket írjatok kort és nemet is. Jöhetnek válaszok nőktől is akiknek van ilyen téren tapasztalatuk. Előre is köszönöm a válaszokat.



2015. nov. 21. 09:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem számítana.
2015. nov. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, és semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Sőt! Litvániában fél, Németországban egy évet éltem, a pasizásnál nem volt hátrány. néha picit elmosolyodtam, ha tudtam, h kérdéses a nyelvtanom, de vagy mosolyogva kijavítottak, vagy nem is vettek róla tudomást. Az sem érdekelte volna őket, ha nem beszélem a nyelvüket. 34, Nő
2015. nov. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
kicsit sem számítana sőt még szexi is lehet
2015. nov. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
40ffi
2015. nov. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg kevert nemzetiségű pár van, ha ez számítana, nem így lenne.
2015. nov. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Bár franciául nem, csak franciázni tudok, szívesen botladoznék pl. Párizsban a "nyelvtörők" közepette!
2015. nov. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ismertem német anyanyelvű nőt, aki viszonylag jól beszélt magyarul, de messze nem tökéletesen, ő volt a társaság kedvence, minden pasi flörtölt vele, mert olyan szexi volt, ahogy törte a magyart...
2015. nov. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nőként tudok neked válaszolni, én vagyok magyar a párom pedig külföldi, tanulom az ő nyelvét, soha senki nem tett bármi megjegyzést arra hogy valamit hibásan mondtam, a kérésemre kijavítanak ha hibázok (csak így fogom megtanulni). Ő is és a családja is nagyon boldog volt mikor kiderült, hogy beszélem a nyelvüket, előtte az anyukája aggódott hogy hogyan fogunk majd kommunikálni :) Nem is tudok olyan helyzetet elképzelni, ahol valaki emiatt hátrányba lenne, hogy töri magát azért hogy megtanuljon egy nyelvet. Ráadásul ha a magyarról beszélünk, a világ legnehezebb nyelvei között van, szerintem egy külföldi sosem fogja tudni elsajátítani anyanyelvi szinten, gondolj csak bele hány valóban magyar anyanyelvű nem tud helyesen írni és beszélni :)

Arról nem is beszélve, hogy milyen vicces tud lenni egy-egy hibásan összeállított mondat vagy szó, mi sokszor gurulunk a nevetéstől azon amit mondok, nem mindig sikerül helyes használni a szókincset :)

25/L

2015. nov. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Eddig mindenki csajozásról írt, rövidtávú kapcsolatokról, hogy szépen fejezzem ki magam. Hosszútávon éreznék inkább problémát, zavarna, ha a gyermekem anyanyelve nem az enyém lenne. 44f
2015. nov. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 mikeXxX ***** válasza:
Ha csak ez lenne pont nem érdekelne :D 36/F
2015. nov. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!