Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezekután is valljak szerelmet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekután is valljak szerelmet? Hogyan?

Figyelt kérdés

Tehát,alakult egy sráccal, úgy is volt hogy összejövünk,mire felvetődött az az elképzelés hogy mi lenne ha megmaradnánk barátoknak,mivel kár lenne elrontani a viszonyunk egy félresikerült kapcsolattal. Azonban ennek ellenére (hiába se szó se beszéd nem esett az ügy érdékében) a találkozó végén 10-15 percnyi totyorászás után megcsókolt,s mondta gondoljuk át mégegyszer. Végül persze a megadott indokok alapján, azaz: főiskola,munka, és az edzés teljesen elvisz minden időt. Hozzátette nem ítélkezni akar párkapcsolat vagy másfelett, de nem szeretne se magának , se pedig nekem fájdalmat okozni. Ha látna rá akár egy kis esélyt is arra hogy működne, akkor belevágna mert "jól tudod hogy én is egyaránt akarom!" Elmondása szerint a közel jövőben vegetál, testi örömöket nem veti majd meg,de más most nem fér bele neki.

Ez hónapok ezelőtt volt. A viszonyunk változatlan. Megölel,átkarol, megpuszil. Elakar vinni magukhoz bemutatni otthon,de nem vagyunk egy pár. Apró kétértelmű mondatai vannak,de konkrétan nem mondja ki,a lényeg háttérbe marad. Ha jól vagyok tájékoztatva,nincs senkije, félek ha nem lépek majd úgy járok hogy lesz olyan aki igen,esetlegesen ágyas partner, ami nagyon fájna. Persze indokom,okom nem lenne haragra, nem tartozna magyarázattal. Azonban attól is félek hogyha szerelmet vallok,mert tényleg őszintén szeretem,akkor elveszítem. Nem szeretnék értetlennek se tűnni,nem tudom álláspontja mennyiben változott.

Kérdés: mit tegyek, ha elmondjam neki,hogyan?

18/L vagyok,a srác 24 éves.


2015. nov. 22. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha igazán akarna,összejönne veled,a többi rizsa.

Ne feküdj le vele,és ne vallj szerelmet neki semmiképpen.

Nyilván tapasztaltabb nálad,ha kiadod magad,és az átlagnál csak egy kicsit nagyobb gyökér,simán kihasználhat.

Ez a "jól tudod hogy én is egyaránt akarom",nekem hihetetlenül link dumának tűnik.

Mintha éppen egy másik földrészre készülne költözni...

Ki tartja vissza?

Senki nem fog fegyvert a fejéhez.

Habos a gyerek,vagy sok szappanoperát néz.

2015. nov. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is,mert úgy csinál mintha távkapcsolat lenne az a 150 méter ami a kettőnk otthona között van, vagy az ha épp Pestre kell felutaznia a kollégiumba 1 hétre, én minden héten ott leszek majd ha felvesznek. Talán érthető miért ment rendőrnek . ( Bár én is az leszek ) De szerintem ez a hivatás azért annyi időt nem visz el hogy ne legyen egy barátnőre ideje. (kezdetben Körmendre járt tiszthelyettesire, így dolgozik s mellette végzi a főiskolát).
2015. nov. 22. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!