Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor hogy is van ez (a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hogy is van ez (a férfiaknál)?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi máshogy viselkedik, mint amit mond, akkor melyikre figyeljek? A szavaira, vagy a tetteire, gesztusaira?
2015. nov. 23. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
A tetteire, bár azok is be tudnak ám csapni! De még mindig közelebb állnak az igazsághoz...
2015. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet igy bekategorizalni, de nezd meg hogyan viselkedik masokkal, es veled. ha pl arrol beszelunk, hogy nemtudod eldonteni, hogy ennel a fiunal bejosz vagy nem, nezd meg, hogy pl masokat ugyanugy megolel, vagy kedves veluk, stb..
2015. nov. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit akarsz tudni?! Miért viselkedik máshogy?
2015. dec. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van egy férfi, akivel nem vagyok együtt de soha nem nézett még így rám senki, mint ő. Magához ölel, puszilgat, stb. De amúgy meg nem mond semmit, hogy érezne valamit vagy mi van. Pedig nem félénk. Én viszont az vagyok, ezért nem tőle kérdezem, hogy most akkor mi lehet?
2015. dec. 16. 23:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezek alapján egyértelmű is lehet! Van vkid vagy neki? Korkülnbség?
2015. dec. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Neki van, nekem nincs.. 5 évvel idősebb nálam.
2015. dec. 17. 00:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazából meg te vagy a pali!?
2015. dec. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nyilván nem..
2015. dec. 17. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!