Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik az angol magántanárom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az angol magántanárom, de nem merek közeledni feléje. Mi tegyek?

Figyelt kérdés

Félreértések elkerülése végett magyar anyanyelvű, csak jól beszél angolul is. Szóval ő a hajdani általános iskolai tanárom volt, már akkor is jártam hozzá angolra, egészen 8.-ig. Aztán most 2 éve kezdtem el hozzá járni újra, az angol nagyon jól megy, már megvan az áhított középfokú nyelvvizsga is, mégis még mindig járok hozzá, de az az érdekes, nem mondja, hogy már többet nem kell mennem. Egyre közvetlenebbek kezdünk lenni egymással szemben, sztem lassan már tegeződni is fogunk. Voltak már kisebb érintkezések is köztünk pl. kézfogás, vagy egyszer amikor odaült mellém összeért a combunk.

Ugyan van férje, de sztem rendesen elhanyagolja a feleségét, pedig ha nekem ilyen párom lehetne... ("mély sóhajtás"). Arra gondoltam, most lesz neki a szülinapja, veszek neki vmit, csak attól félek, hogy abból már sejteni fog vmit, hogy én már nem tanárként tekintek rá és elküld a p.ába. Amikor megérkezem hozzá mindig mosolyogva nyit ajtót, ha nagyon szar napom is volt ő mindig feldobta, már csak egy ilyen mosolyával is. Szóval eléggé odavagyok érte, nagyon jó csaj. Szerintetek mit kéne csinálnom? Ő 38, én 20 vagyok.

Ha érdekel, hogy néz ki, képet kommentbe, vagy privátba küldök.


2015. nov. 28. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Mármint milyen kézfogás?
2015. nov. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért okozna félreértést, ha angol anyanyelvű lenne?
2015. nov. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát olyan kézfogás, hogy többször is előfordult hogy rátette a kezét az enyémre, de utána mosolyogva mindig bocsánatot kért, persze én meg mondtam, hogy semmi baj :)
2015. nov. 28. 14:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekel hogy néz ki hisz férfi vagyok de...Nem becsületes dolog idegeneknek mutogatni a képét!Remélem érted barátom.
2015. nov. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ha olyan az a kézfogás, akkor nem hiszem, hogy nagyon ellenkezne, ha nem tanárként tekintenél rá :D
2015. nov. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem érdekel, hogy néz ki :-)
2015. nov. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

logikusan belegondolva a helyzetbe egy tanár semmiképp sem közeledhet a diákjához, mert annak a pályájára ható következményei lennének, így ha bármiféle érzelemmel van is irántad, akkor is titkolnia kell, mert mi van akkor, ha ő próbálkozik be nálad és te csapsz botrányt belőle. Elmondod a szüleidnek vagy az ismerőseidnek és szépen elterjed a hír és a kisebb gyerekeket sem fogják hozzá járatni, a munka meg ugye kell. Ellenben, ha Te közeledsz felé, akkor vagy az van, hogy ő küld el, ez esetben elvesztettél egy remek angoltanárt, vagy az van, hogy így ő is tudja, hogy részedről biztosított a diszkréció és könnyebben viszonozhatja azt.

Apró jelzésekkel, majd egyre egyértelműbben jelezd felé az érzéseid, aztán majd ő vagy viszonozza, vagy nem, te nem sokat veszthetsz.

2015. dec. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Majd elmondod, mi lett a vége a dolognak?
2015. dec. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem érdekel , hogy néz ki. Nekem is az angol tanárom tetszet meg.
2016. márc. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!