Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak olyan lányok, akikkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, akikkel apróbb dolgokon is lehet nevetni, komolytalankodni párkapcsolaton belül?

Figyelt kérdés

Itt most a puszit, ölelkezést, szexet félretéve.. ezek mind hozzátartoznak.

De eddig olyan kapcsolataim voltak, ahol tudtunk együtt nevetni, de mégis 'komoly' volt a hangulat egymásra nézve.

Valamiért erre vágyom, ez beletartozik egy kapcsolatba? Vagy leragadtam valahol kisgyermekkoromban? Érdekes, hogy pont olyasmi vonzz, amit eddig nem találtam a kapcsolataimban.


Vélemények? Szerintetek mennyire tartozik bele ez a kapcsolatba? Persze határok között, tudjuk mindketten h mikor kell komolynak lenni és mikor emgedhetjük el magunkat.



2015. nov. 29. 02:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez nekem is nagyon fontos. Most vegre ilyen kapcsolatom van. Te oldott, kellemes legkort akarsz. Nem gondolom gyerekesnek.

N

2015. nov. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kicsit furán hangzik visszaolvasva, persze h beletartozik.

Inkább arra gondolok, hogy lehet-e erre alapozni egy párkapcsolatot a bizalom mellett.

2015. nov. 29. 02:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Neked ez fontos és vannak olyan lányok, akiknek szintén, csak meg kell találni őket. Nekem ilyen kapcsolatom van és imádom, hogy nagyon sokat nevetünk együtt.
2015. nov. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kell, hogy legyenek ilyen pillanatok.
2015. nov. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze!!! Ez hozzátartozik! Nekem iszonyú humoros a párom, úgyhogy kb nonstop nyomja :-D Már ráragasztotta a szüleimre is. Szerintem nem gyerekes, mondom én, 43/nő, mi aztán totál infantilisek tudunk lenni, de nagyon jóóóó :-)
2015. nov. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon számít! Szerintem beletartozik. Nekem is olyan párom van akivel lehet őrültködni és ezt imádom benne.

Legutóbbi örültködés: próbafülkében felöltöztünk mindenféle fura karácsonyi szerkóba amit az üzletben lehetett kapni és baromkodtunk fényképezkedtünk a tükör előtt....élveztem minden percét. Ilyeneket korábban senkivel sem csináltam, de még csak eszünkbe sem jutott...26/N, 30/F :)

2015. nov. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb, mint egy teljesen komoly férfivel együtt lenni, szerintem.

Az első párom ilyen ember volt. Szerettem, de nem lehetett vele játszani, birkózni, alig volt játékosság benne. Korizáskor is mentünk egymás mellett, hógolyózás kizárt, a strandon csak úszni volt hajlandó...

Gyorsan el is fásult a dolog, mert én hiába kezdeményeztem ilyesmiket, nem volt vevő rá.

2015. nov. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, vannak. Számomra is nagyon fontos, remélem találok majd egy ilyen párt magamnak.

18/L

2015. nov. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, erre gondoltam :D
2015. dec. 3. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!