Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintettek mit jelent az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek mit jelent az, hogy "ha azt mondanám, hogy szeretlek, az tényszerű lenne"?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki tetszik a munkahelyen, nagyon tetszik, talán már szeretem is. Kerülgetjük egymást, de mindegyikünknek párja van (bár a fiú panaszkodott a barátnőjére a múltkor és nálam se túl jó otthon a helyzet, de én nem mondtam neki). Múlt héten beszéltem az egyik munkatársunkkal, aki megkérdezte, hogy tényleg nyomul-e a srác. Mondtam neki, hogy nem, mindig csak beszélgetünk. Ő megkérdezte, hogy szóljanak-e neki. Nem mondtam semmit, de a választ leolvashatta az arcomról. Aztán jött a srác, azt kérdezte mit mondtam a munkatársunknak. Elmondtam neki, hogy megkérdezték nyomul-e és én mondtam, hogy nem. Erre a következő választ kaptam: Őt mindenki csibésznek hívja és mindenki ilyeneket mond neki, de ő nem az, mert akkor elhívott volna engem valahova, de nem tette. Illetve kerül is engem, amiatt, hogy ne piszkálják. Majd megkérdezte, hogy miért sétátunk a múltkor arra az egyik kolléganővel, amerre ők dolgoznak. Mondtam neki, hogy hát meg akartam őt nézni. Erre megkérdezte, hogy a titkos szerelmem-e. Azt válaszoltam, hogy igen. Erre mondta, hogy ő nem mondja, mert ha mondaná az már tényszerű lenne. Mit jelent ez? Aztán következő nap jött. Mondtam is neki, hogy azt hittem kerül, azt válaszolta, hogy dehogyis... Itt tartunk, igazából legutóbb is hétköznapi dolgokról beszéltünk, mint általában. Lehetséges, hogy csak azért nem lép, mert nem vagyok egyedülálló?

2015. nov. 30. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérlek ne! Ha így van vagy így érzel hogy "titkos szerelem" meg iylesmi...lépj és add a palid tudtára h ennyi!!! vagy ne baromkodj mással!!! mért nem lehet ezt megérteni!! gondolom nem tinik vagytok már! Gondolj már bele fordítva -.-
2015. nov. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szakitott a csajjal? Hany evesek vagytok? Mit dolgoztok? Ha szabad kerdezni ....

De ne tedd tonkre az o kapcsolatukat mindent csak akarni kell

2015. dec. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!