Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Adott egy fiatalember, két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott egy fiatalember, két komoly munkahellyel, (ezek mellett óraadó egy külföldi egyetemen is) házzal, biztos egzisztenciaval, a szakmai körön belül "híres is viszonylag" (Tv, újság, rádió, internet). Válthat e ez ki a nőkből távolságtartást?

Figyelt kérdés
Szóval ha egy ilyen srác mondjuk megismerkedik egy fiatalabb lánnyal, mindezek a dolgok a fiatalabb lanyokban válthatnak e ki félelmet vagy hasonlót? Hogyan állnak ehhez a nők hozza? 26/F
2015. nov. 30. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen..csupán annyi, hogy 3 munkahellyel hogy a nyavajába lesz rám ideje.
2015. nov. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Havas Henrik életút áll előtted. Elismrt, híres leszel, de egy idő után savanyú péló is.
2015. nov. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Félelmet bennem nem, lehet nem vagyok olyan zseniális mint ő, de ettől még ha engem választana, nem okozna nekem álmatlan éjszakákat, hogy ő mennyivel "jobb" :D

Viszont az időhiány okozhat problémákat, nem tetszene, ha maximum heti 1-2 nap tudna rám szánni pár órát.

2015. nov. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyivel fiatalabb nőre gondolsz, de nekem 23 éves nőként nem biztos, hogy tetszene. Egyrészt kerülöm a híres embereket. Másrészt ennyi munka mellett hogy lenne rám ideje? Nekem az az elvem, hogy inkább keressen kevesebbet a párom, de töltsön velem minél több időt.
2015. nov. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

már miért váltana ki? a fiatalember ezt az utat választotta, a nok pedig vagy elfogadják vagy nem..

mivel személyszerint az én jovobeli szakmám sem lesz egyszeru, ezért neutrálisan venném, csak az nem tetszene, hogy esetleg kevés idonk lenne egymásra..

23/L

2015. nov. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs vészesen kevés szabadidőm, este mindig van időm, szóval ez nem jelenthet akkora problémát szerintem. Az már inkáb, hogy meg tudja e ezt érteni, elfogadni, hogy az eletem megtervezett, fontos dolgokat kell ellatnom. Volt olyan 17-8 éves lány aki azt mondta pl., ha 5 evvel fiatalabb lennék nem lenne semmi gaz, aztán megkérdezte tegezhetlek e... Pedig nagyon laza vagyok, mindig mosolygós, fiatal abszolút mértékben, sőt egészségesen "őrült" is. Masik lány, szinten 18, azt mondta, hog azért nem, mert o diákként nem tudna vállalni velem ezt az eletet meg jo sok évig. Belátom igaza volt, csak azért volt nehéz elfogadni kicsit mert engem ezek nem érdekelnek, hanem őt mint személyt, mint lányt nézem.
2015. dec. 1. 10:57
 7/8 anonim ***** válasza:

szia =)

válaszoltam az egyik kiírt kérdésedre: az ,,Adott egy fiatalember, két komoly munkahellyel, stb.´´ ..

szerintem nem a 17-18 éveseknél kellene most korulnézned,rajtuk nem is csodálkozom, hogy így reagáltak.. a tegezést lehet, hogy azért kérdezték meg, mert idosebbnek, magabiztosnak és beképzeltnek tunsz.. ami az írásodból is lejon.

mivel foglalkozol, hogy te szerinted ez taszítja a lányokat?

medika vagyok, s oszintén megmondom, hogy nem egyszer elofordult, hogy egy férfinak addig voltam ,,érdekes´´, míg meg nem mondtam neki, hogy mit tanulok.. azután annyit mondott, hogy o medikakkal nem kezd.

2015. dec. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azóta megnősültem,s Istennek hála jön a gyerek. Ennyi változott egy év alatt :)
2017. jan. 30. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!