Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3-4 hónapot rövid időnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3-4 hónapot rövid időnek tartotok egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ennyi idő nem elég a szerelem kialakulásához és elmélyüléséhez?

Szerintem ennyi idő alatt azért megismerhetjük a másikat, persze nem teljesen,de takargatni és becsapni sem lehet ennyi ideig a másiknak.



2015. dec. 1. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki évekig, évtizedekig képes hazudni, takargatni.

Erre a válasz nagyon egyénfüggő. Lehet sok is, kevés is,,, nincs rá jó válasz :).

2015. dec. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapjában véve rövid időnek tartom, szerintem egy hosszabb kapcsolat éveknél kezdődik. Viszont a szerelem kialakulásához szerintem abszolút elégnek kéne lenni ennyi időnek. Az igazi elmélyüléshez talán kevésbé, bár amit általában ilyenkor, ebben a kezdeti felhőtlen időszakban érezni szokott az ember, az is valami ilyesmi. Az pedig, hogy a másik megismerése mennyi ideig tart, na az az igazán emberfüggő. A becsapás viszont még 2 nap után sem tolerálható szerintem.
2015. dec. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

#1



+1

2015. dec. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Relatív.

Egy 8 éves kapcsolathoz képest naaagyon minimális. Kezdetnek viszont nem rossz.



Ez még nagyon gyerekcipő, az ismerkedés fázisa...


25-N

2015. dec. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A kialakulásához elég lehet, az elmélyüléséhez nem.
2015. dec. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Relatív.

Egy 8 éves kapcsolathoz képest naaagyon minimális. Kezdetnek viszont nem rossz.



Ez még nagyon gyerekcipő, az ismerkedés fázisa...


25-N

2015. dec. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
bocsi, csak egyszer akartam.
2015. dec. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

mitől félsz?


3-4 hónap elég arra, hogy te megtudd, vonzó, érdekes és kedves neked, akivel vagy.


hazudni jóval tovább lehet, nincs garancia, de ha ok nélkül gyanakszol, azzal tönkreteszed, ami szép.

2015. dec. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden attól függ, mennyire vagytok egymáshoz valóak. Lesz, akivel ennyi idő után már nem látsz majd a szerelemtől, és lesz olyan is, aki csak langymeleg, semmitérő érzelmeket lesz képes kicsiholni belőled.
2015. dec. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 nyitott fiú ***** válasza:
Hívd meg magatokhoz akit szeretnél, előtte mond meg a párodnak és jelezd hogy laza bulitszeretnél aztán picit irányítsd az estét
2015. dec. 3. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!