Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érez irántam? Mit jelent az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez irántam? Mit jelent az általa adott homlokpuszi, arcsimogatás?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akit szeretek. Jól érezzük magunkat egymás társaságában. Nagyon jó vele a szex is. Voltak már vitáink, aminek a fő forrása én voltam, az elszámoltatásaimmal... Azt mondta nekem,hogy időre lenne szüksége. Találkoztunk,születésnapomra ajándékot kaptam tőle, búcsúzáskor mindig homlokpuszit ad és megsimogatja az arcomat.

Érez irántam ?

Most, hogy mikulás van egy kis apróságot csempésztem neki. Ez nem nyomulás?


2015. dec. 5. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Húha. Tudod, nem az a kérdés, hogy ő érez-e valamit irántad, mert az az ő felelőssége, hogy ha igen, akkor ezt kimutassa, ha nem, akkor meg kimondja. A kérdés az, hogy te érzel-e valamit iránta? Ha igen, akkor igenis mutasd ki, nem kell szégyellned az érzéseidet.
2015. dec. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen pasi már az életemben. Tulajdonképpen minden hasonló volt, csak én nem is számoltattam el, sőt, még ő engem...

Mégis kidobott. :/ Mert hogy nem akar kapcsolatot. Velem legalábbis nem! :)

Ilyen a zélet.

Rendes pasi különben is megcsókol, nem homlokra puszil, gondolom én...

Persze lehet, hogy a te pasid más lenne, azt nem tudhatom. Én nem adtam neki ajándékokat, de lehet, ezzel baxtam el. XD Tuti örülni fog amúgy, ha nem is akar semmit. XD

2015. dec. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!