Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem volt belé szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem volt belé szerelmes miért jegyezte el? Ezek után, hogy higyjem el, hogy engem szeret?

Figyelt kérdés

A barátommal még kevés ideje vagyunk együtt, de szinte már összeköltöztünk és nagyon szeretem.Mielőtt összejöttünk hónapokig probálkozott, láttam rajta, hogy tényleg nagyon tetszem neki.Minden jó lenne, mert minden fontos dologban egyetértünk, egyformán látjuk a világot.

Viszont...mostanában többször is téma volt az exe. Nekem azt mondta, hogy nem szerette a lányt és, hogy a szakítás után kb.másnap már túl volt rajta. Ma kiderült, hogy annyira nem szerette, hogy el is jegyezte és a lány nála lakott majdnem fél évig. (Én még csak nem is voltam náluk, bár ez miattam van, de akkor is zavar.)

Sokszor mondja, hogy nagyon szeret és érzem is rajta, de miért hazudott? Honnan tudhatnám, hogy engem szeret, ha még nem olyan rég egy másik lány ujjára húzott gyűrűt?


2015. dec. 10. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Most mi van? Melletted jegyezett el egy nőt? Vagy hogy eljegyezte, de utána szakítottak majd össze jöttek? Nem hinném, hogy nagyon túl van rajta, ha még felhozza a volt csaját...
2015. dec. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondolom a megismerkedésetek/összejövés előtt szakítottak.


Miért jegyezte el? Valószínűleg kihisztizte a csaj, ahogy manapság szokás fél-egy év együtt járás után, nulla egzisztenciával és élettapasztalattal.


Ne légy a csaj utódja abban, hogy te is hisztikirálynő leszel.

2015. dec. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!