Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom, h ezen most nevesse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, h ezen most nevessek-e vagy sírjak?!

Figyelt kérdés

Ez a szituáció kicsit mosolyt csal az ember arcára, ha valaki először meghallja, de ha jobban bele gondolok, akkor legtöbbször nem tudom hová tenni a tulajdonságát és itt-ott szomorúvá is válok, h ennyire könnyedén veszi a dolgokat... :)

A meglepetéseket sosem erőltetem, vagy várom el egy férfitől, de ha egy pasi elejti azt a mondatot, h "Van számodra kis meglepetés!" akkor melyik nő nem jön lázba, még ha az csak egy apróság is?

A párom sem jó a meglepetésekben és őszintén, jobban szeretem ha nem rukkol elő vagy nem hallom tőle azt a mondatot, h "Kitaláltam neked egy meglepetést!", mert eddig mindig csalódtam a "meglepetésekben". Vagy elmondta, h mire gondolt, vagy pedig nem kaptam semmit. Pl. nyáron. Említette, h megszeretne engem lepni. Gondoltam, h ne menjek üres kézzel, vittem neki egy csokoládét, amit a szerelmesek vásárolnak egymásnak és neki is apró ajándék lesz, h nem csak én kapok hanem majd ő is. Oda mentem és nem bírtam, azonnal odaadtam a csokit, amire ő: Egy szál rózsát akart nekem venni, de teljesen elfeledkezett róla... Ez nekem annyira rosszul esett, h még azóta is sírhatnékom van. Nem azért mert nem kaptam semmit, hanem mert azt éreztem, h amíg én tényleg gondoltam rá, addig ő "csak úgy" említette és nem szívből adta volna... Azt valamiért sosem felejtem el.

Ma ismét hallottam a "rémisztő mondatot". Egész nap nem mondott semmit, én pedig nem is kérdeztem őt erről. Persze mire haza értem, addigra nem bírta magába tartani és dőlt belőle a szó, h mivel állt elő. El is szomorodtam, h elárulta, amit hallott is. Majd hirtelen váltott, mintha egy mentő ötlet pattant volna ki a fejéből és azt mondta, h nem is ez a meglepetés, de mivel holnap nem megyünk hozzájuk, ezért lefotózza nekem... Hatás szünet... Meglepetés amit elméletileg holnapra szán nekem, de lefényképezi, mert nem megyünk hozzájuk?! Még rosszabbul lettem és már kezdtem felmérgedni. Kérdőre vontam, h meglepetés amit nem holnap kapok de lefényképezed?! Zavarba jött, de elviccelte az egészet. Nekem viszont rosszul esik. Azóta folyamatosan utalgatok rá, h megbántott és még a nyári tüske is benenm van... Mit tegyek ezzel a helyzettel? Tényleg egy szál rózsát sose kaptam tőle "csak úgy" alapon, de el sem vártam, viszont jól esne ha a meglepik tényleg azok lennének...HA VAN... :(


2015. dec. 11. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Tényleg sok ilyen srác van. :D Sorolhatnám a szitukat, de csak egyet mondok el. Egy volt barátom, nagyon aranyos, kedves, cuki, intelligens srác, minden stimmelt, nagyon jól megvoltunk.

Tőle is elhangzott az ominózus mondat az egyik randink előtt: lesz egy meglepije!


Nem részletezem, alapból kb. egy órát késett a randiról, mert elfelejtette. A meglepi az lett volna, hogy hoz pár szál virágot a kertjükből, de azt is otthon felejtette. :D

2015. dec. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez remek :D :D :D

Csak ez nem tudom hányadszorra hallva már idegesítő, h mindig csak én adok neki meglepetéseket és ő meg semmi...

2015. dec. 11. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Elhiszem!

Ez amúgy csak egy sztori volt a sok közül.

Szó, ami szó, randizgatós korszakomban, mikor elindultam otthonról, és azzal köszöntem el, hogy na, megyek, mert a barátom valami meglepivel készül, anyum a végén már szemérmetlenül és hangosan előre röhögött. :D

2015. dec. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jólvanna attól szerethetünk csak épp közbe jön vmi és elfelejtünk elvinni oda adni,megvenni,megrendezni,megszervezni,lehozni,feltenni, de attól szeretünk!!!!


:D


Jó persze azért ez nem gyakori!!!!! mertúgy már nem ok!


F

2015. dec. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!