Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés évek után találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés évek után találkozni valakivel?

Figyelt kérdés

Szóval, egy olyan személyről van szó, akit nem ismerek személyesen, csak éveken keresztül napi szinten beszélgettünk neten. (csak írásban)

Hogy miért nem találkoztunk soha, az nagyon összetett (felelős érte pár ezer km, meg az én saját hülyeségem)



Akinek volt hasonlóban része, milyen érzés?


2015. dec. 12. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyet kevés ember tenne kedves kérdező, így azt se tudjuk milyen érzés:)
2015. dec. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Logika szerint azokhoz szólt, akiknek hasonlóan alakult az élete, mint az enyém.
2015. dec. 12. 23:21
 3/3 anonim ***** válasza:

A kérdésed maga többféleképpen értelmezhető. :)


Valakit ismerni személyesen is, baráti viszonyban vagy kapcsolatban lenni vele, majd vége szakad, két évig egy hang se, majd hirtelen beszélgetés ismét és találkozó.. Az is érdekes tapasztalat.


Nyilván a leírásod kicsit másra vonatkozik.. Személyes példán keresztül csak arról tudok neked mesélni, hogy milyen az, amikor "pusztán' két hónapon keresztül beszélgetsz valakivel interneten (ott is ismerkedtetek meg), majd fogod magad, és egy napos, szeptemberi péntek délután kirepülsz hozzá külföldre (életed első repülőútja amúgy). :)


Nos, az nagyon zavarba ejtő. Emlékszem, mentem át a terminálon, és azt hajtogattam magamban, hogy én nem vagyok normális. Gondolom, éveken át tartó levelezgetés után még furcsább.. Ideális esetben először kicsit kínos a helyzet, majd mindketten felszabadultak lesztek. Kevésbé ideális esetben a kínos érzet nem múlik és minél hamarabb szabadulni akartok majd a másiktól.


Nálunk az első történt, nemrég ünnepeltünk a második évfordulónkat. :) 22/N

2015. dec. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!