Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vegyem rá a hapimat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a hapimat, hogy szexeljen már?

Figyelt kérdés

Több mint 3 hónapja vagyunk együtt, tudom hogy kíván, mert célozgat rá. Meg egyébként is, jól nézek és szeret, szóval nem is kérdés.

De egyfelől nem tud magához fölvinni, én meg nem akarom magamhoz, másfelől nem is keres helyet, meg nem is iktatta be programba. Mondjuk én elmennék előtte nődokihoz, de addig időpontot sem akarok foglalni amíg nem teszi egyértelművé hogy záros határidőn belül megteszi.

Semmi kedvem azt mondani neki, hogy szedd már össze magad te tutyi mutyi és szexeljél már velem.

A korábbi kapcsolataiban töredék ennyi idő után már szexeltek, mondjuk ők nem voltak szűz lányok, én igen.

Én is célozgattam már, de azt akarom hogy végre...



2015. dec. 15. 20:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sehogy. Felsorolál minden létező kifogást, ami részedről felmerülhet, mégis mi a fenét akarsz?
2015. dec. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mond, hogy tul oreg mar ehhez. Vagy csak gyere at, az gyorsabb. :D
2015. dec. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tart tőle egy picit, mivel szűz vagy és fél, hogy fájdalmat okoz, stb.. Vagy attól tart, hogy túlságosan elsietné a dolgot és nehogy elriasszon.

Amúgy miért nem tud felvinni magához, és ha te ennyire szeretnéd, akkor miért nem akarod felhívni őt magadhoz?


Egyébként a legegyszerűbb módja a probléma megoldásának a kommunikáció! Ha kerek-perec elmondod neki, amit ide leírtál, hogy te már nagyon szeretnéd és nem érted, ő miért nem kezdeményez semmit, akkor majd meglátod a reakcióját és megismered az ő álláspontját. És ne "célozgass", mert eleve kérdéses, hogy hogyan célozgattál és azt ő megértette-e/úgy értette-e, ahogy te szántad, stb., hanem őszintén, intelligensen és normálisan beszéld meg vele!

2015. dec. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem akarod ezt, mivel felsoroltál legalább 5 kifogást, amin csak te tudsz változtatni.
2015. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

De nincsenek kifogásaim.

De az milyen már, hogy megmondom neki, hogy kezdeményezzél már, öcsisajt?

2015. dec. 15. 20:24
 6/16 anonim ***** válasza:

Amúgy ha annyira akarnád, akkor te is kereshetnél helyet és alkalmat, mert ugye kettőn áll a vásár!

#3 voltam, ezt elfelejtettem az előzőekben...

2015. dec. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát kereshetnék, de amíg nem tudom azt hogy akarja, addig minek keressek? Ha nem mondja, hogy na, kéne már szexelni végre, akkor miért keressek?
2015. dec. 15. 20:27
 8/16 anonim ***** válasza:
Tegnap volt egy olyan kérdés hogy a srác parázik mert nem elégedett a méreteivel és már 3 hónapja menekül a dolog elől...fura egybeesés.
2015. dec. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Akinek ezt mondani kell, ott mar szerintem komolyabb psziches gondok lehetnek. Mi az a mai vilagban, hogy egy ferfinek mondani kell, hogy csinalj mar valamit. A vilag, megerett a pusztulasra. :D
2015. dec. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"De az milyen már, hogy megmondom neki, hogy kezdeményezzél már, öcsisajt?"


Nem is így kéne megmondani, hanem mint írtam, normálisan! Mondd el neki, hogy már elég komolynak érzed ahhoz a kapcsolatotokat, hogy több minden történjen köztetek, nagyon kívánod már őt, és örülnél, ha találnátok helyet és alkalmat a kivitelezésre. De még mindig nem értem, hogy miért nem bírod felhívni magadhoz. Ott tök simán meg tudnád oldani, egyszerűen csak egy icipicit neked kellene kezdeményezni és ennyi. Azt meg el kellene fogadnod, hogy a problémák megoldásának legbiztosabb módja a kommunikáció, végtére egy kapcsolat alapja kéne, hogy legyen. Ahol nincs meg rendesen, ott nincs is harmonikus és jó kapcsolat... legalábbis hosszútávon!

2015. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!