Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » "Hamupipőke történet", félek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Hamupipőke történet", félek, hogy az igazi énem nem tetszene neki. Mit csináljak, ha amúgy én bele vagyok zúgva?

Figyelt kérdés

Nekem már régóta tetszik, ő csak múlt hétvégén, a szalagavatón figyelt fel rám. De akkor nem olyan voltam, mint a hétköznapokon...

Kontaktlencsém volt, a ruhám és az ékszereim külföldről voltak, a cipőm is baromi drága volt és olyan kényelmetlen, amit szerintem sosem veszek fel többet. 1 óráig készítették a sminkemet és 2 óráig a hajamat, szóval persze, hogy gyönyörűen néztem ki és még ő is észrevett. Mert amúgy vannak közös barátaink, csak éppen féltem szóba állni vele, tudom, hülyeség...

Azóta beszélgetünk chaten, iMessagen, mert beteg lettem. És folyton találkozni akar, hiába mondom, hogy beteg vagyok. Ma pl. el akart jönni hozzánk, hogy hoz ebédet nekem... Hát biztos gyönyörű vagyok smink nélkül, pizsiben és köntösben, mosásra érett hajjal. Alig bírtam lerázni.

Meg közben itt van az is, hogy mi van, ha én neki csak "arra" kellek?! Oké, 18 éves vagyok, ideje lenne már lefeküdnöm valakivel, de azt nem 2 hét beszélgetés után szeretném megtenni.


2015. dec. 15. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
A Hamupipőkében a herceg úgy be volt baszva, hogy másnap már arra sem emlékezett, hogy néz ki a lány, ezért mindenkivel felpróbáltatta a cipőt. Szerintem te jobban jártál. :D
2015. dec. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Viselkedj ugyanolyan magabiztosan mint a szalagavatón, amikor szépnek láttad magad.
2015. dec. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezeket a dolgokat, mármint hogy csak szexre kellesz-e neki, vagy hogy tetszenél-e neki átlagos állapotban is, csak akkor tudhatod meg, ha találkozol vele. Kifog az derülni gyorsan.
2015. dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De miért kell úgy kisminkelni magad, hogy a saját anyád se ismerjen rád?
2015. dec. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha arra kellesz, az ki fog derülni. Nem fogja elvenni a szüzességed, mert találkoztok.

Nézd, ha semmi nem igaz, amit feltételeztél a szitu az, hogy bejössz egy srácnak, aki neked is tetszik, meg akar ismerni, majd keresed a kifogásokat, hogy miért ne találkozzatok. Persze, hogy a srácnak az fog lejönni, hogy nem jön be neked.

Másrészt nem hülye, nyilván tudja, hogy a szalagavatón mindenki extra csinos...Kontaktlencsézni meg szolidan sminkelni pedig átlagos napokon is lehet...

2015. dec. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Missi_Key ***** válasza:
hát..hagyd hogy lásson betegen..ha utána is keres, akkor van rá esély hogy nem csak azt akarja :D
2015. dec. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!