Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Hogy tudasam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy tudasam vele, hogy fontos?

Figyelt kérdés
Van 1 lány aki nagyon tetszik nekem. Tudom hogy én is szimpatikus vagyok számára, de Ő mással kezdet el ismerkedni. Közbe viszont velem is akarja tartani a "baráti" kapcsolatot. Sajna minden nap nem tudunk találkozni, de ha találkozunk akkor velem is nagyon jól elvan. Tud róla hogy tetszik nekem és elég sok mindent megteszek azért hogy velem legyen és ne mással. Viszont az hogy én teszek érte, neki nem tűnik fel. Az egész olyan hogy bármit is teszek, minden lépésem, hiába. Csak az jön le neki, hogy jó barát vagyok, kedves vagyok, és nem több. Bármikor hív én ott termek és vele vagyok, a mostani srác akivel ismerkedik viszont cseszik ara hogy mit akar a csaj. A srác csak akkor akar a csajjal lenni, ha kedve van hozzá, csak 1 alkalomra kellene neki. Egy helyen dolgoznak, tudom azt hogy több időt tudnak egyűt tölteni, ami közelebb hozhatja őket. Engem nagyon zavar az hogy, én bármit megtennék érte és teszek is, de nála nem esik le, az hogy nekem Ő a fontos. Hogy hívhatnám fel a figyelmét ara hogy én többet teszek érte, mind a másik srác. Hogy nyissam fel a szemét.

2015. dec. 19. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit el vagy tévedve. Tök mindegy mennyire fontos neked a lány, ha te neki nem tetszel annyira. Ez egy érzelem, nem lehet kikényszeríteni meg irányítani. Nem tehet róla ha neki a másik srác jobban tetszik.
2015. dec. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom azt hogy szimpatikus vagyok neki, és ha egyűt vagyunk akkor jól érzi magát. Törődök vele és nem csak kihasználom. Ő velem is szeretett volna járni, eltudott képzelni korábban többet is, de akkor ez nem sikerült, más okokból. 1 hét alatt fordult akkorát a világ körülötte hogy Ő mással kezdet el ismerkedni. Másrészt ő az aki engemet is látni szeretne. Persze én is őt, de Ő az aki kérdezgeti mikor érek rá...
2015. dec. 19. 18:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, mit erzel! vagy celozz ra, h szeretnel vele kettesben tobb idot tolteni, es vidd romantikus helyekre. kerdezd meg, nem tudna e most is tobbet elkepzelni. oleld meg, erintsd meg tobbszor. vegyel neki csokit. ne benazz, te vagy a fiu :))
2015. dec. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!