Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van valakinek akinek a férje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek akinek a férje fekete? Vélemények?

Figyelt kérdés

Angliában élünk. Férjem félvér. Anyja fekete, apja fehér. Svájcban nőtt fel, ahol sokan csúfolták bőrszíne miatt. Most gondolkodunk, hogy Magyarországra költözünk. (Ő csak angolul és németül beszél)

Szerintetek nagyon meg fogják nézni őt az utcán? Mennyire nagy a rasszizmus?



2015. dec. 22. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


Nekem a parom fekete volt, masfel evig voltunk egyutt. Irj privatot ha gondolod, szivesen megosztom a tapasztalatom.

2015. dec. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
fájni fog... :D
2015. dec. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Magyarországon nincs rasszizmus
2015. dec. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

A buszon, amivel szoktam járni reggelente meg munka után hazafelé, időnként szoktam látni egy ilyen párt, gyönyörű félvér kislányuk van. Nem tudom, hogyan viszonyulnak hozzájuk egyébként, de a buszon, amíg én látom őket, semmi attrocitás nem éri őket. Régebben ismertem is egy félvér testvérpárt, azon a környéken nőttek fel, ahol én, csak fiatalabbak nálam néhány évvel, anyuka magyar apja fekete, de ő sokat dolgozott, így nem nagyon láttuk. Mindenki kedvelte a családot egyébként, aki ismerte őket.

Biztosan környéktől is függ.

2015. dec. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Ez attól is függ, hogy az ország melyik részére költöztök. Pesten, Debrecenben senkit sem fog érdekelni a bőrszíne, mert ott ez mindennapos látvány, de egy 15000 fős kisvárosban biztosan lennének ebből problémák.
2015. dec. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nincs miért aggódnotok. Kisvárosban,faluban jobban megjegyzik,ha valaki kicsit elüt a tömegtől, de pont azért ha rendes ember, többen szerethetik is :) Nem ettől függ.


Megyeszékhelyen pláne nem foglalkozna vele senki. Oviban,iskolában se szólják meg a félvér gyerekeket szerintem. Nem hiszem, hogy csúfolnák a gyereketeket, nevelés kérdése is.


Budapesten meg egyáltalán nem szólnák meg szerintem.

2015. dec. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2015. dec. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!