Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy romantikus személyiségű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy romantikus személyiségű nőt hogyan lehet meghódítani?

Figyelt kérdés

2015. dec. 24. 14:03
 1/9 A kérdező kommentje:
20L/23F
2015. dec. 24. 14:04
 2/9 anonim ***** válasza:
romantikával. :D
2015. dec. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ütődöttséget súroló eltúlzott életörömmel. Pl. csodálkozz rá minden szarra, a holdfényre, a nyíló virágokra, a kávéscsészén megcsillanó napfényre, a hópelyhek formájára, két összekapaszkodó falevélre, kölyökkutyákra, tökmindegy, csak áhítattal mondogasd, hogy mennyire elbűvöl téged az adott dolog. Neki is mondj bókokat, hasonlítsd őt természeti jelenségekhez, vadássz le a netről nyálas idézeteket, különösen Paolo Coelhotól, kevésbé ismert verseket, édibédi képeket, amiken szép nő van lobogó hajjal... olvadni fog az ilyen bullshit kirakodóvásártól.
2015. dec. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fehér lovon, de csak ha Herceg vagy
2015. dec. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Bunkósággal, durvasággal, érzelemmentességgel. Olyan nő nincs, aki a romantikus férfiakra bukik, még ha ő maga romantikus fajta is.
2015. dec. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Egyszerű a válasz. A romantikusabb személyiségű nők azért romantikusak mert érzékenyebbek. Sokkal jobban érzékelik az árnyalatokat. Tehát ha meg szeretnél hódítani egy ilyen beállítottságú nőt, akkor neki szólóak legyenek a gesztusaid. Próbálj ráhangolódni. Engem pl.az indít be ha a férfi képes akár gondolatmenetben egy lépéssel előttem járni, irányítani is ha kell. A Paulo Coelho regények nem tetszenek, nem romantikus inkább naív kategória, pedig én extrém romantikus lelkülettel lettem megáldva- művészeti pályára is kerültem.:)
2015. dec. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Hosszúra nyúló beszélgetések ,ha jó hallgatóság vagy ,apró figyelmességek ,meglepetések amik személyreszólóak (nem ilyen snassz elmegyünk pizzát enni meg moziba hanem amit tényleg szeretne csinálni).Egyáltalán nem kell nyáladzani meg virágcsokorral menni minden randira.Amúgy a többit meg csináld ahogy jónak látod ,nem kell ezt túlbonyolítani.Figyelj rá,érdeklödj,hallgasd meg.Ezt minden nö értékeli aki nem egy számító buta liba.
2015. dec. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Írj neki verset!
2015. dec. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

beszélgess vele, hallgasd meg, figyelj oda arra, amit mond, néha köszönjenek vissza a cselekedeteidben, amiket mond (olyan helyre vidd, ami illik ahoz, amiket mondott, olyan ajándékot vigyél neki, ami az elmondása alapján tetszik neki, stb).


légy határozott, céltudatos, de kedves, udvarias és figyelmes! a romantikus nő érzelmes férfira vágyik, de nagybetűs FÉRFIRA, nem egy rinyáló kisfiúra, anyámasszony katonájára. azt várja, hogy a férfi felvállalja az érzéseit, de csak a vonzalmát és szeretetét, nem a bizotnytalanságodra, kételyeidre, félelmeidre kíváncsi, mert azok nem férfiasak. fel akar rád nézni, mint a lovagjára...

2015. dec. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!