Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ismerkedhetnék/közeledh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék/közeledhetnék valaki felé, ha másba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Beleszerettem valakibe, jóban vagyok vele, de neki már van párja. Bár továbbra is tartjuk a kapcsolatot, de már nem találkozunk. Közben bejött a képbe egy srác, akit érdeklek is, és rendesnek tűnik, de úgy érzem nem lennék képes szerelemmel szeretni őt. Neki nem mondtam el, hogy másba vagyok szerelmes. De talán az lenne a fair, ha nem ismerkednék így vele, és senkivel sem. Vagy talán pont az segítene, ha nyitnék más felé, de úgy érzem így nem fair a másikkal szemben.


23/L


2015. dec. 26. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
fiubarátaim ilyen esetekben mindig kerestek más párt és közölték is az elején, h másba vannak beleesve. hogy ez nekik mennyire volt jó, arról nem beszéltünk, nem tudom. lánybarátokról nem tudok ilyen sztorit. mindenesetre annyiban jót tehetne neked,ha mások felé nyitsz, h eltereli a figyelmed kicsit és növeli az önbizalmad. aztán még lehet, összesodor az élet azzal a bizonyos illetővel is, légy pozitiv.
2015. dec. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
előző vagyok.kicsit még belegondoltam. én és lánybarátaim, amikor ilyen volt, általában magányba és önsajnálatba estünk, ez mondjuk a legroszabb. te már talán tettél egy lépést az által, hogy elgonodlkodtál a más felé nyitáson és kiirtad ezt a kérdést. ebbe z állapotba ne zuhanj mélyebben, kifelé gyere belőle.
2015. dec. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te ismered magad. Én nem tudok másra koncentrálni, ha valakibe szerelmes vagyok, függetlenül attól, hogy összejön-e vagy sem. Az én esetemben hazugság és a másik idejének a rablása lenne, ha mégis belemennék úgy egy kapcsolatba, miközben a szívem máshoz húz. De ez én vagyok.
2015. dec. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!