Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közeledjek ahhoz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek ahhoz a férfihez, aki nem nyílik meg?

Figyelt kérdés
Egy "burok" van körülötte,egyátalán nem nyílik meg és látom rajta,hogy nem boldog.Segíteni szeretnék neki.Nagyon fontos számomra.Előre is köszönöm.

2015. dec. 26. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Ütvefúróval.

Nem vicc, kerülgetéssel itt semmire nem mész. Legyél határozott és egyenes vele. Ha akarsz tőle valamit mondd meg neki, hogy itt és itt találkoztok mert beszélgetni szeretnél vele.

2015. dec. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de én már mondtam neki,de egyszerűen senkit nem enged közel magához
2015. dec. 26. 22:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyúlj a bugyijába!
2015. dec. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor viszont hagyd, mire jó neked ez?
2015. dec. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonló emberke vagyok,de ha tetszenél egy kicsit is,akkor azért elmennék a randira. Szóval ő még nálam is olyanabb,vagy pedig nem jössz be neki, nem tudom..
2015. dec. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!