Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Szerintetek mi kell egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek mi kell egy jól működő, szeretetteljes párkapcsolathoz? Milyenek legyenek a felek?

Figyelt kérdés
Fontos az összhang, a humor stb.

2015. dec. 28. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
érdeklődőek a másik fél felé.
2015. dec. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyelmesség, tisztelet a másik felé. Éreztetni vele, hogy fontos, számít neki.

Minél több időt együtt tölteni, közös programok, vagy csak egy laza összebújós est filmmel és egy adag popcorn-al.

Nekem ez lenne, kár, hogy a barátnőm másképp gondolja...

2015. dec. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hosszútávon szerintem hasonló célok, értékrend és normák. Ezt ugye a felek hozzák a neveltetésükből.

Ami ezen túl kell az bizalom, őszinteség, sok-sok kumminkáció.


Hogy ezek megvalósuljanak pedig minőségi időt kell egymással tölteni, közös élmények, programok.

Illetve a kapcsolatban kapjon szerepet az egyén is. Tehát a feleknek külön töltött idő, szabadság sem árt. Ennek mértéke nyilván eltérő.


Nekem ugyan még nem volt párkapcsolatom, de valahogy így képzelem.

2015. dec. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen ahogy 3-mas írja, fontosak a közös célok, ha más más irányba mennétek akkor az eléggé megnehezítené a kapcsolatot.
2015. dec. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Legfontosabb az őszinteség.

Aztán a higgadtság, türelem és megértés a másik fél irányába. Ha nézeteltérés van akkor meg kell beszélni a dolgokat hogy ne ősember módjára intézzük kőbunkóval.

Nem árt ha vannak közös célok, amik mindkét fél boldogságát eredményezik.

Nem jó az önzés és a túlzott egoizmus, mindenképpen párban kell gondolkodni ha nincs egyedül az ember. Mindkét fél érdekeit figyelembe kell venni ha adott helyzet azt követeli és közös döntést kell hozni ami lehetőleg mindkét felet elégedettséggel tölti el. Ehhez kell egyfajta pozitív szemlélet. Akár apróságoknál de nagyobb dolgoknál is jól jöhet ez. Például én jobban szeretem a májgombóc levest a a barátnőm a húsgombócot szereti akkor lemondok a májról és meglepetésként csinálok neki húsost mire hazaér. Ha látom, hogy boldog és tetszik neki akkor megérte. Jól laktam és a barátnőm is boldog. Aztán megölelt és én is :)


Nekem elég nehéz szavakba önteni egy párkapcsolat titkait, egyébként sem vagyok olyan nagyon tapasztalt, de szerintem ami jól működik azt folytatni kell de az újdonságokra sem baj ha nyitott valaki. Apró kis meglepik, kedvességek akár anyagi formában, akár szóban vagy tettekben fel tudják dobni a hangulatot.

Figyelem a másik iránt, megértés és segítő szándék még ha tudás nincs is mögötte mindig de legalább a szándék meg legyen. Én mindig azt mondtam, hogy a szándék a fontos. Ha valami balul sül el de eredetileg nem úgy indult a dolog, akkor sem haragszom soha, inkább jobban szeretem a barátnőm mert gondolt rám és meg merte tenni.


De hát most nincs is barátnőm. Lehet, hogy nem jól gondolom :D

2015. dec. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!