Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Történt már olyan veletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már olyan veletek, hogy szerelmesek voltatok, de tudtátok, hogy ha nem változik semmit a fiú (vagy lány), a kapcsolat nem lesz boldogító?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy fiúba, de korábbi kapcsolataiból kiindulva, és abból, ahogy erről nyilatkozott, talán nem kéne megbíznom benne, engem is megcsalna, megbántana. Attól is félek, hogy talán felszínes, ingadozó és éretlen. De nem tudok mit csinálni, bele vagyok esve. Voltatok már ilyen helyzetben? Mit tettetek, mi történt?


Most lehetek fiatal és bolond; vagy reális és bölcs, és elnyomhatom az érzelmeim. De talán ebben az életkorban van itt az ideje, hogy az érzelmeimre hallgassak. (18/L)



2016. jan. 3. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, jó úton jársz, ha már ilyen elvek szerint gondolkodsz 18 évesen. Az önbecsülésedet csak akkor őrizheted meg, ha komolyabb pasikat keresel (26-30 között), mert bennük tudnak ezek az értékek érvényesülni. De közöttük is sok a surmó, csak szintén komolyan kell válogatnod, mint ahogyan most is teszed.

A beképzelt és/vagy casanova srácok egyáltalán nem tesznek jót egy nő tartásának, várható pozitiv tapasztalatainak.

2016. jan. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 BlackSword ***** válasza:
100%

Én a Te korodban a szívemre hallgattam... Nem bántam meg, pedig feltöröltem párszor az arcommal a járdát képltesen persze... Ezáltal is több lettem...


Persze jó lenne tudni kicsit többet erről a konkrét srácról, a nyilatkozatairól, hogy jobban tudjak/tudjunk segíteni...

2016. jan. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
A csalódás fájdalmas, de hasznos dolog. A siker rossz tanítómester, csak a hibákból tanulunk. Kell a fiatalkori bolondság, mint ahogy kellett a gyerekkori játék is. Ha valami kimarad az ember életéből, az később menthetetlenül visszaüt.
2016. jan. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Érzelmi extrém sportoló voltam én is ebben a korban, mint az előttem szóló BlackSword, sokszor fájt, sőt, pont ilyen idősen égettem meg magam a legcsúnyábban, de nem bántam meg. A szerelmem tíz évvel volt idősebb nálam, de felszínes volt, ingadozó és éretlen. Nagyon szenvedélyes kapcsolatunk volt, de rohadtul fájt, amikor véget ért.

Van olyan ember, aki ebben a korban is biztosra megy és már az életre szóló társát keresi (vagy nem).

Minden attól függ, te mit akarsz.

2016. jan. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is a szívemre hallgattam 23-4 éves koromig. Hogy megbántam-e az jó kérdés. Talán nem bánnám, ha néha kicsit több tartás lett volna bennem és máshogy döntök, de a döntéseim és gödreim miatt lettem az, aki. Feltudok állni a legmélyebbről is és én hiszem azt, hogy ez annak köszönhető, hogy anno megedzettem a h*lye a lelkem. :)


Mindig ott volt az eszem, ugyanúgy ahogy neked is, de sosem arra hallgattam. 23 évesen túlestem egy komoly csalódáson, 3 év csalódásán. Azóta megtanultam az eszemre hallgatni és bármennyire is fura, kőkeményen szelektálni. Szóba sem állni azokkal, akik nem vesznek komolyan, vagy akiket én nem tudnék hosszútávon komolyan venni.


A döntés a tiéd, de kalkuláld bele, hogy valószínűleg sérülni fogsz. Ha ezzel tisztában vagy és így mész neki, akkor rendben. Egyszerűen csak tudj majd felállni utána!

2016. jan. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne hogy minden jelző amit írtál igaz rá?!
2016. jan. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az éretlenben biztos vagyok, az ingadozó elég valószínű, a felszínest pedig sejtem pár dologból, ezért írtam, hogy talán.
2016. jan. 3. 12:52
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Volt, úgyhogy nem jöttem vele össze. És jól jártam, most egy másik csaj életét teszi tönkre :D
2016. jan. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg az éretlen?
2016. jan. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nehéz megfogalmazni, sok példa van rá, amiből ezt gondolom, nem szeretném őket leírni. például az ingadozóságában is, meg mintha nem tudná, mit érez a másik, kicsit néha olyan, mint aki nem érti a világot :D De a ti hasonlós esetekre lennék kíváncsi :)
2016. jan. 4. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!