Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan túl lépni a múlton?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan túl lépni a múlton?

Figyelt kérdés

Már 1,5 éve szakítottunk az exemmel, de mostanában megint beszéltünk, és ez eléggé fel is kavart, pedig azt hittem, hogy már túl vagyok rajta... Habár eddig is eszembe jutott elég gyakran, de már nem vagyok belé szerelmes. Viszont így meg nem tudok azóta sem összejönni senkivel, mert folyton ő rá gondolok, hogy senki mellett nem érzem ugyanazt, mint akkor. :(

Mit lehet ezzel kezdeni?


2016. jan. 5. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez itt is kérdés! majd szólj ha megvan a válasz! :D
2016. jan. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts meg vele minden kapcsolatot! Tiltsd le mindenhonnan, aztán idővel elfelejted szépen!
2016. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Le volt tiltva, kamuprofilról jelölt be...xd
2016. jan. 5. 17:50
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor sem kell vele beszélni, ne beszélj vele soha semmiről ennyi.
2016. jan. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!