Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kellene aggódnom? Attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene aggódnom? Attól tartok én nem tudok szerelmes lenni. Nem tapasztaltam semmi effélét sem. Amit ennek véltem is inkább testi vágy volt.

Figyelt kérdés
(23 éves nő vagyok)

2016. jan. 5. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy a szerelem csak az agyban lejátszódó különböző kémiai folyamatok összessége? Egy illúzió, nem több.
2016. jan. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De ennek hiánya miatt kötődni se nagyon tudok az éppen aktuális partnereimhez...


Azt veszem észre,hogy körülöttem majdnem mindenki boldog a párjával,szerelmes.Nekem ez nem adatik meg...Érdemes lenne pszichológust felkeresnem?

2016. jan. 5. 21:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha kell egy púp a hátadra. :D
2016. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, tavasszal jön a szerelem :)

hát én sem tudok az lenni már évek óta, de azért, mert nincs kibe :D (N)

2016. jan. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
én is túlvagyok pár kapcsolaton, most is van egy kábé... De szerelmes soha egy percig nem tudtam lenni. Szerettem volna, de úgy tűnik immúnis vagyok rá :)
2016. jan. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miért kell lepontozni hasznos vagy kielégítő hozzászólásokat??? Mennyi barom jár ide fel...
2016. jan. 6. 13:41
 7/7 anonim válasza:
Szerintem még nem találtad meg a megfelelőt. Vagy/és valami korábbi trauma akadályoz abban, hogy megnyílj érzelmileg is, és szerelmes legyél. Ha van rá igényed, szeretnél szerelmes lenni, így nem jó most- igen keres egy pszihológust, önismereti tábort, vagy ami szimpatikus, kineziológust..., és próbálj változtatni, légy nyitott rá, mit tudnak adni ezek:)Szerintem segíthet.
ápr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!